Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Samochody marki Lexus – oferta leasingu i wynajmu długoterminowego

Marzysz o samochodzie marki Lexus, ale nie masz środków na jego zakup? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingu lub wynajmu długoterminowego, która jest skierowana do przedsiębiorców. Wymarzony pojazd może być Twój, nawet jeśli nie prowadzisz działalności. Sprawdź, jak to zrobić.

samochody lexus wynajem leasing
Artykuł sponsorowany

Zapewnij sobie komfortową jazdę dzięki samochodom Lexus

Samochody marki Lexus kojarzą się z luksusem oraz wysokim komfortem jazdy. Nie bez przyczyny, gdyż są to auta zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu prezentują się perfekcyjnie. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, mogą zdecydować się na model z serii ES. Są to samochody wyposażone w silniki hybrydowe, które emitują zdecydowanie mniej zanieczyszczeń niż tradycyjne wersje.

Jeśli lubisz większe auta i cenisz sobie dynamiczną jazdą, postaw na modele Lexusa z linii RX oraz UX. Sprawdzą się doskonale zarówno do codziennej jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach. Są wyposażone w technologie, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu czy system ochrony przedzderzeniowej z wykrywaniem pieszych, które pozytywnie wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Wybierz samochód marki Lexus – leasing i inne formy finansowania

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dwóch form finansowania samochodu marki Lexus: leasingu i wynajmu długoterminowego. Obie opcje umożliwiają korzystanie z wybranego modelu przez okres od 24 do 60 miesięcy. Po zakończeniu umowy leasingu auto może stać się własnością przedsiębiorcy, po dokonaniu wykupu, czyli uiszczeniu odpowiedniej wysokości opłaty. Natomiast samochód, z którego korzystał w ramach wynajmu długoterminowego, musi zwrócić firmie, z którą podpisał umowę.

Jeśli interesuje Cię leasing Lexus RX, sprawdź ofertę dostępną na multisalon24.pl. Wśród zalet wynikających z takiej formy finansowania można wymienić m.in.:

  • możliwość wyboru stałej lub zmiennej raty,
  • minimum formalności,
  • decyzja w ciągu kilku minut,
  • atrakcyjne oferty ubezpieczenia.

Decydując się na leasing Lexus, cena, jaką będziesz musiał zapłacić, zależy przede wszystkim od wybranego przez Ciebie modelu.

Dlaczego warto wybrać samochód marki Lexus?

Samochody marki Lexus to bez wątpienia pojazdy, które powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli planujesz wzbogacić swoją firmową flotę o luksusowe auta. Słyną ze swojej niezawodności oraz perfekcyjnego wyglądu. Zachwycają nowoczesną linią nadwozia. Użytkownicy cenią je za bezawaryjność oraz komfortową jazdę. Ich konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalny poziom bezpieczeństwa podróżującym osobom.

W przypadku modelu Lexus wynajem długoterminowy nie jest możliwy. Zapoznaj się więc z ofertą leasingu dla przedsiębiorców. Na stronie multisalon24.pl znajdziesz także opcję dla osób nieprowadzących działalności. Jest to pożyczka na zakup samochodu na preferencyjnych warunkach. Dzięki niej sfinansujesz nawet 100% wartości Twojego wymarzonego auta.

Reklama