Connect with us

Czego szukasz?

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

Inne

Nowa kamerka Mio. Niewielki rozmiar, a sporo mocy

W portfolio marki Mio właśnie pojawiła się zupełnie nowa kamera samochodowa – MiVue J30. Charakteryzuje ją nowoczesny design i niewielki rozmiar, który pozwala na idealne wpasowanie jej za lusterkiem wstecznym.

kamerka mio mivue j30
Fot. Mio

Niewielki rozmiar i waga

Mio MiVue J30 jest niezwykle mała, bowiem jej wymiary to 94,5 x 40,2 x 30,5 mm, a waga to zaledwie 66 g. Sam projekt kamery został opracowany tak, aby jej montaż na przedniej szybie w jak najmniejszym stopniu miał wpływ na pole widzenia kierowcy.

Kamera MiVue J30 posiada rozdzielczość 2.5K 1440p, która rejestruje każdy detal znajdujący się na drodze. Kierowcy mogą skupić się na docieraniu do celu, mając pewność, że MiVue J30 zapisuje wszystko na nagraniach w wysokiej jakości. Obiektyw o optymalnym i rzeczywistym kącie widzenia 140° gwarantuje, że żaden szczegół na drodze nie zostanie pominięty.

Kamera MiVue J30 oferuje również wbudowane Wi-Fi, co umożliwia łatwe połączenie z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu można bezpośrednio przenosić nagrania na smartfon i udostępniać je na platformach chmurowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, MiVue J30 obsługuje aktualizacje OTA (over-the-air), a wiec aktualizacje w tzw. chmurze. Eliminuje to konieczność wyjmowania karty pamięci czy łączenia się z komputerem w celu aktualizacji.

ZOBACZ TAKŻE
Kamień milowy Mio w Polsce. Marka sprzedała już milion wideorejestratorów

Niewielki rozmiar, a sporo technologii

Kamera posiada w swoim wnętrzu superkondensator, który nie traci swojej pojemności w miarę upływu czasu i cyklu zapisów, jest też ultra wytrzymały na różnice temperatur. MiVue J30 została wyposażona w inteligentne funkcje przycisków i wskaźników, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z urządzenia w sposób intuicyjny.

Dzięki J30, kierowcy mają dostęp do niepodważalnych nagrań, łatwej integracji i niezawodnej ochrony na drodze. Kamera będzie świadkiem każdego momentu podróży, będąc niezawodnym i dyskretnym towarzyszem. Co istotne, dedykowane aplikacje Mio Vue Manager oraz MiVue Pro pomagają w odczytywaniu nagranych wideo. Regularna cena kamerki Mio MiVue J30 wynosi 299 zł.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama