Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

BMW X7 – co może zaoferować ten 7-osobowy SUV?

Marka BMW, jeszcze kilka lat temu, mogła kojarzyć się wyłącznie ze sportowymi, szybkimi samochodami. Jednak wydaje się, że producenci postanowili wyjść na przeciw nawet najbardziej wymagającym kierowcom. Nie tak dawno w sprzedaży pojawił się model BMW X7. To fenomenalny, 7-osobowy SUV o ponadprzeciętnych osiągach. Co warto o nim wiedzieć?

bmw x7 oferta
Artykuł sponsorowany

BMW X7 – rodzinny pojazd o luksusowym charakterze

Jaki powinien być idealny samochód dla całej rodziny? Z pewnością musi być wygodny, przestronny, dynamiczny, a także elegancki. Te epitety idealnie pasują do BMW X7. Ten wspaniały 7-osobowy SUV jest jednym z najnowszych modeli, które bardzo szybko zyskały sobie uznanie w oczach najbardziej wymagających kierowców. BMW X7 to najwyższy komfort podróży dla pasażerów, ale także najwyższy komfort jazdy dla każdego z kierowców. Wygląd zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu sprzyja relaksującej atmosferze z domieszką luksusu. BMW X7 mimo swoich potężnych gabarytów dalej cechuje się ponadprzeciętnie dobrymi osiągami. Nie da się ukryć, że doskonałość i precyzja, które cechują markę BMW, zostały wiernie odzwierciedlone w korpusie X7.

BMW X7 – dane techniczne

BMW X7 to rodzinny SUV, aczkolwiek nie brakuje mu sportowego charakteru – nawet jeśli jest on skrupulatnie schowany pod maską pojazdu! Pojazd sprawia wrażenie ogromnego, a nawet nieco ciężkiego. W końcu gwarantuje on wystarczającą ilość przestrzeni nawet dla 7 osób! Jednak BMW X7 to wciąż typowa dla marki nieporównywalna dynamika jazdy. Kolos został wyposażony w wyjątkowo mocny silnik o mocy 530 koni mechanicznych. To sprawia, że masywny pojazd jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h od 6,3 do nawet 4,7 sekundy. Mimo wszystko silnik pozostaje ekonomiczny, by kierowcy nie musieli w pośpiechu szukać stacji benzynowej. Więcej o modelu BMW X7 znajdziesz tutaj: https://krakow.bmw-mcars.pl/suv-7-osobowy-od-bmw 

BMW X7 – wymiary

BMW X7 to samochód potężny. Nie można mieć co do tego wątpliwości, że zmieści się w nim bez najmniejszego problemu aż 7 osób. SUV ten odznacza się pokaźnymi gabarytami:

  • długość: 5,15 m;
  • szerokość: 2 m;
  • wysokość: 1,8m.

Co więcej, warto dodać, że masa całkowita tego SUV-a to 2,5 tony. Mimo wszystko, producenci zadbali o to, by pojazd prezentował się lekko, ergonomicznie oraz wyjątkowo dynamicznie. Dzięki temu BMW X7 nie zawiedzie oczekiwań miłośników prawdziwie eleganckiego designu i klasy. 

BMW X7 – wygląd zewnętrzny

BMW X7 to pojazd o niebywałej klasie i elegancji. Uwidacznia się to w jego wyglądzie zewnętrznym. Masywny grill chłodnicy, wyraziste reflektory oraz chromowane, dolne listwy sprawiają, że jest to pojazd luksusowy. Dynamice całej bryle dodają ergonomiczne wgłębienia zlokalizowane w dolnej części drzwi, tuż przy progach. Sylwetka samochodu mimo gabarytów wydaje się dość atletyczna, a delikatne detale wyróżniają ją na tle innych. Tył pojazdu został zaprojektowany zgodnie ze stylem typowym dla marki BMW. Stanowią go opływowe reflektory, wyraziste logo, a także chromowane detale. W ten sposób udało się zmienić wyjątkowo masywny korpus, w prawdziwie dynamiczny i stylowy pojazd, który zapewnia nie tylko komfort, ale także i estetykę jazdy.

BMW X7 – wygląd wewnętrzny

BMW X7 i jego wygląd zewnętrzny można określić jednym słowem – luksus. Kierowcy i pasażerowie mają do dyspozycji ekrany cyfrowe i dotykowe panele, które zapewniają rozrywkę podczas najdłuższej podróży. Świetnie profilowane fotele zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Kokpit kierowcy – Live Cockpit Proffesional – gwarantuje wszystkie, najważniejsze parametry jazdy w zasięgu wzroku. Możliwe jest sterowanie komputerem pokładowym przy pomocy gestów, by kierowca mógł w pełni skupić się na drodze. We wnętrzu wykorzystano najwyższej jakości materiały, których kolory mogą być wybierane i dopasowywane do potrzeb nowego nabywcy. BMW X7 wyróżnia się także ogromną przestrzenią, która daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jednym słowem, BMW X7 to pojazd dla rodziny, która uwielbia podróżować z klasą i z uwzględnieniem najwyższych standardów.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Kzkz

    16 września 2023 at 21:31

    Luksus to Bentley, nazywanie x7 luksusem bo ma dotykowy ekran to chyba nostalgia z 2005 roku..

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama