Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Znamy cenę nowego Renault Zoe. Łapie się na rządową dopłatę

Renault, lider sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie, wprowadza na polski rynek wersję nowego Zoe: ZEN R135 w cenie 124 900 zł, co pozwoli klientom nieprowadzącym działalności gospodarczej na skorzystanie z 30% wsparcia zakupu ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu, do kwoty 37 500 zł.

Nowe Renault Zoe 2019
2019 - Essais presse Nouvelle Renault ZOE en Sardaigne

Nowe Renault Zoe to w pełni elektryczny samochód o imponującym, realnym zasięgu do 395 km (zgodnie z procedurą WLTP) oferujący najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, komfortu i ekologii i najnowszych technologii.

Nowa odsłona Renault Zoe pojawia się siedem lat od debiutu tego najlepiej sprzedającego się miejskiego samochodu elektrycznego w Europie. Samochód oferuje najwyższej klasy wyposażenie, zachowując jednocześnie przystępną cenę.

Dzięki akumulatorowi o pojemności 52 kWh nowe Renault Zoe w wersji ZEN R135 zapewnia zasięg do 385 kilometrów (zgodnie z procedurą WLTP). Mocniejsza jednostka napędowa, która rozwija moc 100 kW (odpowiednik 135 KM), to gwarancja wspaniałych wrażeń z jazdy.

Renault Zoe (B10) - tapicerka wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu

Zmianie uległa również stylistyka Zoe. Dzięki bardziej wyrazistej sylwetce samochód wyróżnia się na drodze, a jednocześnie wnętrze stało się bardziej przestronne. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość materiałów wykończeniowych (w tym ekologiczna tapicerka z materiałów pochodzących z recyklingu), komfort i ergonomia wnętrza, a także 10-calowy wyświetlacz wskaźników i zegarów. Nowe Renault ZOE w wersji ZEN zostało też wyposażone w system multimedialny Easy Link z 7-calowym ekranem, radioodtwarzaczem DAB, Bluetooth i funkcją kompatybilności z Android Auto & Apple CarPlay.

Oceń nasz artykuł!
Reklama