Czego szukasz?

Załóż konto w Betfan!

Formuła 1

Toto Wolff: Bezpieczeństwo jest priorytetem

Toto Wolff wystosował list otwarty do kibiców Formuły 1. Przyznał w nim, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, a w chwilach pandemii Formuła 1 schodzi na dalszy plan.

Toto Wolff
Toto Wolff / Großer Preis von Ungarn 2017, Samstag - Steve Etherington

Szerząca się pandemia koronawirusa z Chin poważnie zaburzyła organizację licznych imprez i wydarzeń. Problem dotknął także Formułę 1, której jubileuszowy sezon opóźni się co najmniej o kilka miesięcy. To spory problem nie tylko dla włodarzy sportu, ale i kierowców, teamów oraz kibiców. Szef Mercedesa, Toto Wolff, wystosował w tej sprawie list otwarty do fanów królewskiej serii.

Austriak podkreślił w swoim liście, że odwołanie Grand Prix Australii jest rozczarowujące, jednak z drugiej strony przyznał, że bezpieczeństwo to priorytet. – Wszyscy kochamy wyścigi. Bez względu na to, czy wspierasz srebrnych, czerwonych, różowych, żółtych, pomarańczowych czy niebieskich – łączy nas pasja do wyścigów. Perspektywa kilku miesięcy bez F1 po długiej i ciężkiej pracy może rozczarowywać – czytamy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A letter from Toto… ✍️ #DrivenByEachOther

Post udostępniony przez Mercedes-AMG F1 (@mercedesamgf1)

W tym wszystkim musimy sobie jednak zdać sprawę, że wyścigi nie są najważniejsze. Traktujemy je poważnie, ponieważ kochamy je, ale nie są wcale niezbędne. Zdrowie naszych kibiców, członków zespołów i społeczeństwa sportu jest najważniejsze – dodał 48-latek.

– Ten sport nie tylko nas bawi, ale i jednoczy. Wielu z nas poświęca ten czas na wspomnienia poprzednich wyścigów telewizyjnych albo przypominanie sobie wyjazdów na tor z rodziną lub przyjaciółmi. Pozostańmy w domach, słuchajmy zaleceń i zachowajmy dystans – zakończył Austriak.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama