Nasze profile w mediach społecznościowych

ACO

Transmisja ELMS 2021 – gdzie obejrzeć? [online, stream, elms live]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie obejrzeć ELMS 2021 w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii.

Opublikowano

w dniu

ELMS 2021 transmisja

Gdzie mogę obejrzeć? Transmisja ELMS 2021 w Polsce

Transmisja ELMS 2021 jest dostępna w polskiej telewizji przez Sportklub. Zawiera ona polski komentarz i reklamy; w jej skład wchodzi pełna transmisja wyścigu i 52-minutowe podsumowanie w ramach powtórek.

Kanał dostępny jest w wiekszości popularnych operatorów kablowych, takich jak UPC, Netia, Inea czy Toya. Można go oczywiście wykupić także w mniejszych “kablówkach”. W obu przypadkach  często nie jest jednak dostępny w podstawowych pakietach i trzeba go dodatkowo wykupić. Koszt pakietu oscyluje wokół 10 złotych miesięcznie. Kanał można oglądać także na platformach satelitarnych Cyfrowego Polsatu i Canal+.

Sportklub można znaleźć także online – za pomocą pilot.wp.pl. Nie jest jednak dostępny w niezwykle popularnych aplikacjach player.pl oraz ipla.tv.

ZOBACZ TAKŻE
43 samochody na 2021 w ELMS. Lista startowa z polskimi akcentami

Ponadto transmisja ELMS 2021 obejmuje sesje kwalifikacyjne i wyścigi na platformie YouTube, na oficjalnym kanale European Le Mans Series. Angielski komentarz dostarcza Radio Show Limited. Za mikrofonami zasiadają Johnny Palmer i Graham Goodwin; pit reporterem jest Hayley Edmonds. Transmisja jest więc w pełni bezpłatna i nie jest przerywana reklamami, ale nie jest dostępna w języku polskim. Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki do transmisji.

Czasy sesji – 4 Hours of Barcelona:

Kwalifikacje: 17.04.2021, 13:40 czasu polskiego (CEST) – stream online ELMS
Wyścig: 18.04.2021, 11:00 czasu polskiego (CEST) – stream online ELMS

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie ELMS?

ELMS oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel.

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla ELMS jest dostępny w mediach społecznościowych ELMS przed każdym wyścigiem.

ZOBACZ TAKŻE
ELMS 2020: United, i długo długo nic | Podsumowanie sezonu

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

Jak wygląda kalendarz European Le Mans Series 2021?

Kalendarz ELMS 2021 składa się z sześciu czterogodzinnych wyścigów, poprzedzonych obowiązkowym testem. Cały kalendarz przedstawiamy w poniższej tabeli. Należy wziąć pod uwagę, że ze względu na pandemię koronawirusa kalendarz może ulegać zmianom. Szczegóły dotyczące kalendarza i jego rund opisaliśmy w osobnym artykule, dostępnym niżej.

ZOBACZ TAKŻE
Kalendarz ELMS 2021. Sportscary w wydaniu europejskim

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Jakub Bejm

    18 kwietnia 2021 at 10:28

    Do usług, polecamy się na przyszłość 🙂

  2. qwerty

    18 kwietnia 2021 at 09:14

    Dzięki za link do YT

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama