Connect with us

Czego szukasz?

Video

Natychmiastowa karma. Nagrywający nie mógł wyrobić ze śmiechu (video)

Takie nagrania szybko stają się hitami Internetu. Karyna w Hondzie Civic była tak zazdrosna o Acurę NSX, że aż oblała ją napojem i zaczęła coś krzyczeć. Los jednak natychmiast ukarał ją za głupie zachowanie. Szkoda tylko, że cała sytuacja dotknęła też Bogu ducha winnego kierowcę.

civic nsx zdarzenie karma
Fot. Instagram @777style

Ekipa z Civika się zagotowała

Zazdrość to straszna cecha, ale czasami karma jest natychmiastowa. To wideo, w którym występuje Acura NSX (u nas znana jako Honda NSX), tylko to potwierdza.

Na nagraniu widać faceta za kierownicą kultowego japońskiego samochodu sportowego, który cicho jedzie swoim pasem, kierując się do Las Vegas na SEMA Show, wiodącą na świecie wystawę poświęconą tuningowi i akcesoriom samochodowym.

W pewnym momencie osoba na pokładzie Hondy Civic, jadącej po lewo od Acury NSX… oblewa auto jakimś płynem z butelki. Zakładamy i mamy nadzieję, że to woda albo co najwyżej jakiś napój. To rzecz jasna gest będący wynikiem nienawiści wobec tych, którym udało się w życiu osiągnąć coś więcej.

ZOBACZ TAKŻE
Drift Camaro między... dystrybutorami paliwa. Za kółkiem kobieta (video)

Mówienie o niedojrzałym nieeleganckim zachowaniu w takich przypadkach jest niedopowiedzeniem. To po prostu karygodne zachowanie, które pokazuje że dana osoba nie wie, co ma zrobić ze swoim życiem. 

Los jednak natychmiast ukarał agresorów. Karma wróciła bowiem natychmiast – moment później Honda Civic uderzył bowiem w Cadillaka, niczemu niewinnego bohatera drugiego planu tego nagranie. 

Mamy głęboką nadzieję, że nikt nie został ranny. To liczy się przecież bardziej niż cokolwiek innego w tym przypadku. Głupie zachowania nie powinny uderzać w postronne osoby. Zobaczcie poniżej film zrobiony przez wideorejestrator kierowcy jadącego za NSX-em. Polecamy szczególnie drugi film, na którym widać reakcję kierowcy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ron Baugh (@777style)

Wróćmy na moment do SEMA Show

SEMA Show 2021, w tym roku trwające od 2 do 5 listopada, tak jak poprzednie edycje były okazją dla wielu firm, aby puścić wodze fantazji. Większość z interesujących się amerykańską motoryzacją osób z pewnością kojarzy tę imprezę z szalonymi projektami tuningowymi oraz concept carami. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale jest to zaledwie wycinek wystawy – jedynie 4 z 13 sektorów hali były poświęcone samochodom.

Resztę zajmowały firmy zajmujące się akcesoriami, elektroniką samochodową, narzędziami, oponami, naprawami powypadkowymi czy innymi usługami. W poniższym artykule znajdziecie wszystko, co najważniejsze – najciekawsze samochody pokazane na targach.  

ZOBACZ TAKŻE
5 najciekawszych aut na SEMA 2021 – podsumowanie targów

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama