Czego szukasz?

Video

Co za moc. Pociąg zmiażdżył lawetę, która utknęła (video)

Niewielka grupa osób w Kalifornii byłą niedawno świadkiem naprawdę imponującego wypadku. Pociąg doszczętnie zmiażdzył bowiem lawetę znajdującą się na przejeździe kolejowym

wypadek pociąg laweta
Fot. YouTube / ViralHog

Nietypowy problem i tragiczne skutki

Jeśli myślicie, że kierowca ciężarówki wjechał na tory po zamknięciu przejazdu kolejowego, to jesteście w błędzie. Grzecznie poczekał aż barierka się podniesie i zaczął jazdę. Wtedy nastąpił problem, który spowodował całą sytuację. 

Tuż za przejazdem kolejowym jest bowiem znak stopu. Laweta zatrzymała się przed nim i tym samym utknęła na torach. Mimo próbowania na różne sposoby, nie było możliwości żeby ją poruszyć. Pomóc próbowali nawet świadkowie całego zdarzenia, ale nie dali rady wprawić w ruch zablokowanej ciężarówki. 

Po kilku minutach wszyscy zdali sobie sprawę, że to nie ma sensu, a na ratunek jest już za późno, bowiem za chwilę miał tam przejechać kolejny pociąg. Wszyscy więc oddalili się od lawety i czekali na spektakularny wypadek. 

ZOBACZ TAKŻE
Instant karma. Lanser chciał ścigać się z Teslą, ale źle skończył (video)

Scena niczym z Hollywood

Na szczęście nikt nie został ranny, bo wszyscy spodziewali się nadchodzącego nieszczęścia i oddalili się na bezpieczną odległość. Zniszczenia i koszty rzecz jasna były ogromne. Nie wspominając o okolicy, która wymagała specjalistycznego sprzątania.

Scena rozegrała się w Kalifornii, niedaleko słynnych wytwórni filmów w Hollywood. Pół żartem szkoda więc, że w pobliżu nie było reżysera, który mógłby uwiecznić tę sytuację, ponieważ byłby to materiał na świetną scenę w filmie akcji. Niestety wszystko co mamy to poniższe nagranie, ale jest dość wyraźne. Zobaczcie sami to niesamowite zdarzenie. 

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama