Connect with us

Czego szukasz?

Video

Refleks uratował tego kierowcę przed kolizją z jeleniami (video)

Bardzo wcześnie rano mieszkaniec Ohio w USA jechał jak co dzień do pracy. Ty razem na jego drodze znalazło się stado jeleni, z którymi nie zderzył się tylko dzięki swojemu refleksowi.

jelenie prawie kolizja video
Fot. YouTube / ViralHog

Niecodzienne okoliczności zdarzenia

Pomimo określenia „bardzo wcześnie rano” trzeba od razu dodać, że nadal było całkowicie ciemno. Uliczne światła na tej niewielkiej drodze są rzadkością, a tym samym widoczność nie jest optymalna. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że kierowca niedawno wstał i z całą pewnością nie był jeszcze w pełni sił. 

ZOBACZ TAKŻE
Ci goście chcą być... ochlapywani. Rozumiecie coś z tego? (video)

Faktem jest jednak, że pomimo tych wszystkich okoliczności kierowca samochodu popisał się doskonałym refleksem. Zobaczcie sami to nagranie. 

Niesamowity unik

Dzięki ultraszybkiemu skręceniu kierownicy ten kierowca w ostatniej sekundzie uniknął zwierząt. Nie bez powodu przecież nie widział ich nadchodzących z daleka w ciemności. Jest jednak jeszcze coś – udało mu się utrzymać samochód na drodze.

ZOBACZ TAKŻE
Dlaczego używać świateł przeciwmgielnych? Było blisko tragedii (video)

Bedąc w tak niespodziewanej sytuacji wielu kierowców zjechało by nieświadomie z drogi. Ostatecznie skończyło się na strachu, ale był bardzo blisko rozpoczęcia dnia w niemal najgorszy możliwy sposób

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama