Czego szukasz?

Video

Ogromna ciężarówka i wichura. Co może pójść nie tak? (video)

Kilka dni temu potężna burza uderzyła w środkowo-zachodnie Stany Zjednoczone. Kilka stanów zostało mocno dotkniętych, a szkody są kolosalne. Jeden film szczególnie jednak przykuł naszą uwagę.

ciężarówka wichura
Fot. Twitter @nowthisnews

To… policyjne nagranie

Film poniżej pokazuje ciężarówkę na autostradzie w Nebrasce, która ma ogromne problemy. Został on nagrany przez… patrol policji, który za nią jechał. 

Podmuchy wiatru podczas tej burzy bardzo utrudniały życie tej ciężarówce, kiedy jeszcze jechała drogą. Po chwili została dosłownie zmieciona i przewrócona na bok, ale nie można się temu dziwić. Zarejestrowana prędkość podmuchów wynosiła bowiem od 100 do 140 km/h. 

ZOBACZ TAKŻE
Ci goście chcą być... ochlapywani. Rozumiecie coś z tego? (video)

Ciężarówka nie miała w tym starciu żadnych szans. Ogólnie rzecz biorąc gdyby to był tylko wiatr… Pogoda była jednak straszna w każdym znaczeniu tego słowa. Deszcz, mgła, ogromne podmuchy wiatru – wszystko skumulowała się do tego stopnia, że podróż to autostradą była drogą przez piekło. 

Na szczęście obyło się bez obrażeń

Jest jednak także niezwykle pozytywna informacja – na szczęście nikt nie został ranny w tym incydencie. Oczywiście chodzi tu głównie o kierowcę ciężarówki, który pomimo upadku nie doznał wstrząsu mózgu ani żadnych innych poważnych obrażeń.

Ważne jest także co innego – policjanci jechali za ciężarówką i chyba czuli, co wisi w powietrzu. Dzięki temu byli w stanie zareagować natychmiast po zdarzeniu. 

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama