Connect with us

Czego szukasz?

Porady

Niemieckie strony z autami. Zebraliśmy wszystkie najciekawsze

Niemieckie strony z autami są coraz popularniejsze wśród osób poszukujących samochodów używanych. Są cenione za większy wybór aut i lepszą jakość oferty. Wybraliśmy najciekawsze niemieckie strony z autami.

niemieckie strony z autami

Niemieckie strony z autami stanowią często alternatywę wobec polskich portali ogłoszeniowych w postaci otomoto.pl czy olx.pl Decyduje o tym w dużej mierze lepsza jakość oferty oraz większy wybór oferowanych samochodów. Bez wątpienia wynika to z faktu, że Niemcy od wielu lat są liderem, jeśli chodzi o sprzedaż nowych samochodów w Europie. Stąd też nie dziwi fakt, że również ofert aut używanych jest bardzo dużo. Przez lata sprzedają się miliony nowych pojazdów nowych, i jeszcze więcej używanych.  Nawet 6 na 10 aut sprowadzanych do Polski pochodzi właśnie z kraju naszych zachodnich sąsiadów. Wybraliśmy najciekawsze niemieckie strony z autami.

Niemieckie strony z autami  – mobile.de

Jest to druga co do popularności niemiecka strona z autami. Oferuje ona import samochodów nie tylko z Niemiec, ale też z całej Europy. Serwis liczy sobie blisko 1,5 mln pojazdów nowych i używanych (również z gwarancją), sprzedawanych przez dealerów i osoby prywatne. Mobile.de ma rozbudowane filtry, dzięki czemu łatwiej jest wyszukać konkretny typ samochodu. Przykładowo menu w mobile.de dzieli hybrydowe układy napędowe na spalinowo-elektryczne oraz diesel/elektryczny. Poza samochodami w ofercie są także motocykle, pojazdy ciężarowe, kampery, maszyny rolnicze, autobusy, kampery, naczepy oraz ciągniki.

Wchodząc w filtry szczegółowe, możemy także określić nawet do 150 pojedynczych kryteriów, wliczając w to normę emisji zanieczyszczeń, fakt posiadania filtra cząstek stałych czy informację, ilu właścicieli miał konkretny pojazd. Bez wątpienia istotnym atutem jest także obecność polskiej wersji językowej. Plusem Mobile.de jest przejrzystość portalu, zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych.

autoscout24.de

Autoscout24.de jest najpopularniejszą niemiecką stroną z autami, liczącą około 2,5 miliona pojazdów nowych i używanych. Podobnie jak mobile.de, oferuje ona zaawansowane filtry wyszukiwania oraz polską wersję językową. Strona ta funkcjonuje już od ponad 15 lat i ma bogatą ofertę pojazdów. Zapewnia też możliwość łatwego skontaktowania się ze sprzedającymi. Dostępna jest też darmowa aplikacja na telefon, w której można zapisać ulubione wyniki wyszukiwań. Autoscout24.de oferuje nowe i używane samochody z Niemiec, od dealerów i osób prywatnych.

ZOBACZ TAKŻE
Nawigacja na Androida. Mamy dla was 5 najciekawszych propozycji

Co kluczowe, znajdują się tam nie tylko samochody z Niemiec, ale także kilku innych państw Europy (m.in. Austria, Belgia, Hiszpania, Francja, Włochy, Luksemburg, Holandia). Auta można filtrować np. ze względu na markę, model, przebieg, rok, kolor, cenę, wyposażenie, itd. Łączna liczba osób miesięcznie rejestrujących się w serwisie wynosi ponad 10 milionów. Z drugiej zaś strony, jeśli zdecydujemy się na sprzedaż samochodu, na stronie AutoScout24 możemy umieścić swoje ogłoszenie. Znajduje się tam również specjalna sekcja porad dla osób, które chcą sprzedać auto – znajdziemy tam porady dotyczące m.in. negocjacji ceny oraz jak rozpocząć transakcję.

auto.de 

Serwis ten cieszy się największym zaufaniem wśród odwiedzających. Użytkownicy oceniający giełdę uznali go za najlepszy w Niemczech. Strona ta wyróżnia się na tle konkurencji największą ilością kryteriów wyszukiwania – jest ich bowiem aż 68. Dla porównania średnia ilość kryteriów wyszukiwania na portalach ogłoszeniowych wynosi 50. Warto też wspomnieć, że auto.de zapewnia pomoc nie tylko w znalezieniu samochodu, ale także w procesie transakcji. Dzięki pośrednictwu między kupującym, a sprzedającym, można czuć się bezpiecznie pod kątem finansowym, a gwarancja dostarczenia wybranego samochodu sprawia, że cały proces staje się niezwykle wygodny dla obu stron.

Niemieckie strony z autami – automarkt.de

Strona ta oferuje samochody używane z Niemiec od osób prywatnych, a także nowe, które można sfinansować np. poprzez leasing czy płatność gotówkową. Do zalet opisywanego serwisu należy zaliczyć jego kompleksowość – automarkt.de jest bowiem partnerem wielu giełd samochodowych (autoscout24.de, mobile.de, autoda.de). Strona ta liczy ponad milion samochodów i innych pojazdów z Niemiec, oferuje też codzienne aktualizacje. Gwarantuje on zatem dostęp do wielu marek i modeli. Jako użytkownik możesz zyskać nawet kilkadziesiąt procent zniżki na zakup auta z oferty automarkt.de, a także skorzystać z bezpłatnej wyceny rynkowej własnego samochodu.

webauto.de

Ostatni na naszej liście jest portal webauto.pl, oferujący możliwość wyszukania podmiotu zajmującego się sprzedażą pojazdów z podziałem na region (m.in. Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt, Stuttgart, Dortmund, Essen, Düsseldorf, Brema, Hannover, Lipsk, Drezno, Norymberga, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Mannheim). Ponadto jest on dostępny w polskiej wersji językowej. Tu również jest wyszukiwarka, jednak nie jest ona tak rozbudowana jak w przypadku mobile.de. Opisywany niemiecki portal samochodowy prezentuje, jakie marki cieszą się największym zainteresowaniem, a także przedstawia konkretne top oferty aut. Sprzedawanie na webauto.de może dotyczyć zarówno pojazdów, jak i akcesoriów do samochodów. Portal motoryzacyjny pozwala na stworzenie reklam dla swojego produktu i wybranie miejsca, w którym będzie promowane .

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama