Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Zatrzymał samochód niczym Superman. Nagranie podbija Internet (video)

Superman w jednym z filmów zatrzymał autobus jedną ręką. Bohater nagrania, o którym piszemy, potrzebował wszystkich swoich swoich kończyn, ale ostatecznie zatrzymał swój samochód przed uderzeniem w inny. Nagranie właśnie obiega Internet, ale jest ono jednocześnie pokazaniem godnej pochwały postawy mężczyzny, jak i jego głupoty, przez którą mógł znaleźć się w poważnych kłopotach zdrowotnych.

mężczyzna staczający się samochód
Fot. YouTube / ViralHog

To powszechny problem, ale najczęściej bez konsekwencji

Chyba każdy z nas tego doświadczył. Tego, a więc zaparkowania w niewłaściwym miejscu i czasie bez zaciągnięcia hamulca postojowego. Większość takich czynności wykonujemy automatycznie i o nich nie pamiętamy, ale wystarczy drobne rozproszenie, aby wszystko się zmieniło. Chwila zastanowienia nad swoim życiem, niespodziewany telefon, krzyk dziecka i nieszczęście gotowe. Wszystkim zajmie się bowiem grawitacja. 

Przeważnie to nic dramatycznego. Często przypominamy sobie o tym po chwili albo tuż po wyjściu z samochodu. Wtedy problem jest prosty do rozwiązania. Gorzej, kiedy odejdziemy od samochodu na dalszą odległość. Jeśli mamy do czynienia z jakimś nachyleniem, jest już bardzo źle. Mężczyzna z poniższego filmu doświadczył właśnie takiej sytuacji, którą jednak był w stanie naprawić. 

ZOBACZ TAKŻE
Ci goście chcą być... ochlapywani. Rozumiecie coś z tego? (video)

Supermani są wśród nas

Właściciel Seata Leona z jakiegoś powodu zapomniał zabezpieczyć samochód i poszedł w sobie znanym kierunku. Samochód powoli zaczął zjeżdżać ze wzniesienia, a mężczyzna zauważył to dopiero po chwili. Większość ludzi pewnie patrzyłaby co się stanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczną już prędkość samochodu. W tym przypadku było jednak inaczej. 

Narażając swoje zdrowie i życie mężczyzna podbiegł do samochodu i zaczął go zatrzymywać rękami i nogami. Samochody ważą ok. 1,5 tony, a zwykły śmiertelnik w takiej sytuacji nie ma większych szans. Za duża waga, grawitacja itd. Tutaj jednak było inaczej. Brytyjczykowi zdecydowanie pomógł próg zwalniający, dzięki czemu był w stanie na kilka rat opanować samochód. Po chwili na szczęście w pobliżu znalazła się druga osoba, która widziała całą sytuację i podbiegła do samochodu zaciągnąć ręczny. Totalnie niespotykana sytuacja, która szybko stała się internetowym viralem. Zobaczcie sami. 

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama