Czego szukasz?

Założ konto w BETFAN z motohigh.pl

Biznes

Mitsubishi z darmową kontrolą pojazdu. W razie awarii klient otrzyma… japoński wachlarz

Przed nami sezon weekendowych wypadów i dłuższych wakacyjnych podróży. Zanim jednak wyruszymy na długo wyczekiwane wiosenno-letnie wyjazdy, warto sprawdzić stan techniczny swego samochodu. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących Mitsubishi do 10 czerwca proponuje właścicielom pojazdów tej marki przeprowadzenie nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu. Ta niespotykana na rynku propozycja to część Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi.

darmowa kontrola pojazdu mitsubishi
Fot. Mitsubushi

Kontrola Mitsubishi przed wakacjami bez kosztów

Mitsubishi do 10 czerwca 2022 roku oferuje bezpłatną, kompleksową kontrolę 25 kluczowych elementów w samochodzie.

Kontrola dotyczy między innymi sprawdzenia poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz kontrolek zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego pojazdu a także spryskiwaczy lamp, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, filtra powietrza, stanu akumulatora, układu wydechowego, stanu przewodów hamulcowych i paliwowych, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie wycieraczek i spryskiwaczy szyb, poziomu płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy jak również szczelność układu chłodzenia, poziom oleju silnikowego oraz sprawdzenia daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego.

Jeżeli w trakcie kontroli zostanie wykryta usterka, klient zleci natomiast jej usunięcie, otrzyma prezent. Jest nim… przydatny podczas upałów japoński wachlarz.

Wyjątkowe Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie pojazdy i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi. Ma na celu połączenie i rozszerzenie obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów. Opiera się ono na 4 filarach:

ZOBACZ TAKŻE
TEST | Mitsubishi Space Star 1.2 CVT Insport – konserwatywny maluch

– 5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (oczywiście w zależności co nastąpi wcześniej). Mitsubishi jest jedną z 2 marek z Japonii, które oferują 5-letnią gwarancję – marki europejskie oferują na ogół gwarancje jedynie 2-letnie. Dłuższa gwarancja to dla klientów niższe koszty eksploatacji i wyższa wartość samochodu przy jego odsprzedaży. 5-letnia gwarancja podwyższa także wartość pojazdu pogwarancyjnego. Klienci cenią 5-letnią historię serwisowania auta w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi i fakt likwidowania usterek na koszt producenta przy użyciu oryginalnych części.

– Nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Jest ona wciąż rzadkością i pierwszym takim programem w branży.

Czym jeszcze?

– 5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu. Ta usługa assistance oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie.

– Nieodpłatnej usłudze kontroli stanu pojazdu. To propozycja, w ramach której posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji – mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu. Usługa jest dostępna u wybranych dealerów Mitsubishi i nie może odbywać się częściej, niż co trzy miesiące.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama