Connect with us

Czego szukasz?

Formuła 1

GP Singapuru – zapowiedź i typy!

Max Verstappen w poprzednim sezonie wywalczył tytuł Mistrza Świata po raz pierwszy w swojej karierze i w obecnej kampanii robi wszystko, aby powtórzyć to osiągnięcie. Holender ma za sobą kolejny znakomity wyścig, czyli GP Włoch, które ukończył na pierwszym miejscu, wjeżdżając na metę tuż za samochodem bezpieczeństwa.

gp singapuru zapowiedź typy
Materiał powstał we współpracy z partnerem

Verstappen vs Leclerc

Wszystko wskazuje na to, że losy obecnego sezonu rozstrzygną się pomiędzy Maxem Verstappenem a Charlesem Leclerckiem. Do gry może się jednak jeszcze włączyć Sergio Perez, czyli kolega z zespołu Maxa, który obecnie w klasyfikacji generalnej traci tylko 9 punktów do zawodnika z Księstwa Monako.

Początek tego sezonu wskazywał, że powinniśmy zobaczyć bardziej wyrównane starcie na linii Verstappen i Leclerc. Ferrari miało naprawdę dobry początek, a z kolei Red Bull zmagał się z różnymi problemami, które sprawiły, że Max nie kończył poszczególnych wyścigów. W tym momencie zakłady bukmacherskie praktycznie nie mają żadnych wątpliwości, że to właśnie aktualny Mistrz Świata po raz kolejny zostanie najlepszym kierowcą całego sezonu. Przewaga w klasyfikacji generalnej na korzyść Maxa to obecnie ponad 100 punktów i biorąc pod uwagę etap, na którym jesteśmy – przegrać mistrzostwo świata byłoby w tym momencie gigantycznym osiągnięciem.

GP Singapuru

W piątek 30 września kierowcy rozpoczną zmagania na torze w Singapurze. Wyścig, który jest zaliczany do Mistrzostw Świata Formuły, 1 po raz pierwszy odbył się w 2008 roku. Po raz ostatni kierowcy na tym torze ścigali się w 2019 roku, kiedy to najlepsza okazała się ekipa Ferrari, a konkretnie Sebastian Vettel. Max Verstappen do tej pory ani razu nie triumfował w tym wyścigu. Patrząc jednak na proponowane kursy przez zakłady bukmacherskie, będzie miał bardzo dobrą okazją, aby to zmienić już w najbliższym czasie. Holender jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i każde inne zakończenie byłoby tutaj niespodzianką.

W ofercie zakładów bukmacherskich interesującą propozycją może być za to dobry rezultat Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk zwyciężył w 2 z 3 ostatnich wyścigów na tym torze, więc z pewnością nie można go skreślać. Hamilton w tym sezonie nie spisuje się tak dobrze, jak w ostatnich latach, jednak jego słabsza forma jest powiązana z jakością bolidu, który przygotowała jego drużyna na obecną kampanię. W związku z gorszą dyspozycją tego zawodnika zakłady bukmacherskie na jego wyniki w GP Singapuru nie są zaniżone. Oznacza to, że jest tu kilka wartościowych opcji, z których można skorzystać i w przeciwieństwie do zakładów bukmacherskich online z poprzednich lat – nie trzeba obstawiać jego wygranej, aby złapać solidny przelicznik.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama