Connect with us

Czego szukasz?

Biznes

Nowa reklama Skody z utworem Sorry Boys. Co to za piosenka?

W grudniu 2022 r. wystartowała nowa kampania Skody skupiająca się na technologiach i bezpieczeństwie. Jako podkład muzyczny reklamy służy piosenka polskiego zespołu Sorry Boys.

nowa reklama skody sorry boys
Fot. Skoda

Nowa kampania Skody

Nowa kampania Skody zwraca uwagę na bezpieczeństwo – nie tylko podróżujących, ale wszystkich użytkowników dróg. Czeska marka od jakiegoś czasu promuje się niczym Volvo stawiając na bezpieczeństwo. Z reklamy możemy dowiedzieć się, że w samochodach marki Skoda wiele technologii zostało zaprojektowanych dla bezpieczeństwa podróżujących. „Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo. Dlatego nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które wykorzystujemy w naszych modelach. (…) Skoda to wszystko, co ważne” – powiedział Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu Skody w Polsce.

W klipie możemy zauważyć kamerę cofania 360 stopni, asystenta pasa ruchu, tempomat, inteligentne oświetlenie LED Matrix oraz monitorowanie martwego pola. Towarzyszą one głównej bohaterce, która wraca do domu Skodą Enyaq iV. Tym samym połączono reklamowanie nowoczesnych technologii ze swoimi elektrycznymi modelami. „Technologie dla Ciebie, bezpieczeństwo dla wszystkich” – głosi najnowsze hasło Skody. Marka chce więc oczywiście podkreślać, że jej modele osiągają świetne wyniki w testach bezpieczeństwa oraz są jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów w swoich segmentach. 

ZOBACZ TAKŻE
TEST | Skoda Kodiaq 2.0 TDI 150 FWD L&K - po prostu Clever

Sama reklama utrzymana jest w stylu wielu poprzednich, co zupełnie nam nie przeszkadza. Reklamy Skody nie tylko pokazują jadące samochody, które mają przyciągać wzrok, ale zwracają także uwagę na poszczególne elementy wyposażenia, co doceniamy. Za reklamę odpowiada agencja Dentsu Creative. 

Piosenka z nowej reklamy Skody. Co to za utwór?

Skoda zdecydowała się na podkład muzyczny z piosenki polskiego zespołu Sorry Boys. Doceniamy ten ruch, bo zespół pomimo rosnącej popularności z całą pewnością nie jest jeszcze w czołówce najbardziej znanych polskich wykonawców. Szeroko obecna w mediach reklama powinna pomóc także w promocji zespołu i. 

Użyta w reklamie piosenka „Mapy Gwiazd” jest pierwszym singlem promującym nową płytę zespołu. Utwór miał swoją premierę w sierpniu tego roku. Do tej pory w serwisie YouTube obejrzało ją blisko pół miliona osób, co jest świetnym wynikiem, ale znacznie niższym od wielu innych polskich zespołów. 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama