Connect with us

Czego szukasz?

WEC i 24h Le Mans

Oglądaj 24h Le Mans 2024 za darmo. Oto obraz z kamer pokładowych

Przy śledzeniu 24h Le Mans oprócz obrazu z telewizji warto mieć pod ręką dodatkowe „pary oczu” w postaci kamer pokładowych niektórych ekip. Zebraliśmy je dla was, aby dać wam możliwość śledzenia wyścigu prosto z kokpitów.

Zespoły Hypercar udostępniły sygnał z kamer pokładowych samochodów w 24h Le Mans za darmo
Fot. DPPI

Świetna alternatywa dla telewizji

Nie każdy kibic ma możliwość śledzenia wyścigu przy użyciu transmisji z serwisu FIA WEC, lub oficjalnego nadawcy. Dlatego warto posiłkować się innymi możliwymi źródłami. Tu z pomocą przyszły niektóre ekipy z klasy Hypercar. Te udostępniły w serwisie YouTube obraz z kamer swoich samochodów. Poniżej umieściliśmy wszystkie dostępne kamery. Natomiast tutaj znajduje się odnośnik do identycznej playlisty na wspomnianym serwisie.

ZOBACZ TAKŻE
24h Le Mans 2024: Jak radzą sobie Polacy? | Relacja live

Toyota

Zaczynamy od kamer z samochodów #7 i #8 zespołu Toyota Gazoo Racing. Tu obraliśmy kolejność według numerów startowych aut każdego z producentów.

 

BMW

Bawarska marka nar rozpieszcza. Mamy dostęp do kamer załóg #15 i #20 z klasy Hypercar. Natomiast do tego otrzymaliśmy jeszcze obraz z #46 z LMGT3.

 

 

Lamborghini

Nieco skromniejszą ofertę daje nam włoski debiutant w klasie Hypercar. Pomimo dwóch aut na starcie, tylko „gościnna” #19 będzie możliwa do podglądania na YouTube.

 

Alpine

Francuski producent wracający do czołowej kategorii także udostępnił obraz z obydwu swoich aut – #35 i #36.

 

 

Ferrari musiało zamieszać

Podczas, gdy wszyscy normalnie udostępnili jedno „okienko” dla każdego z samochodów, Ferrari postąpiło inaczej. Zamiast trzech transmisji dla #50, #51 i #83, otrzymaliśmy ich …dziewięć. Po kilku godzinach pierwsze transmisje się zakończą i Ferrari przełączy się na drugie, a później na trzecie. Niepotrzebnie to komplikuje sprawę. Dla polskich kibiców dobrą wiadomością jest to, że będzie można podglądać załogę #83, w której startuje Robert Kubica.

 

 

 

Peugeot

Przebudowane 9X8 też doczekały się kamer pokładowych dla #93 i #94.

 

 

Reklama