Czego szukasz?

Załóż konto w Betfan!

Formuła 1

Wszystkie bolidy F1 na sezon 2018 (foto)

Wszystkie zespoły F1 zaprezentowały już swoje bolidy na nadchodzący sezon. Dziesięć ekip powalczy o mistrzostwo świata, którego bronić będzie Lewis Hamilton i Mercedes. Który samochód jest najładniejszy? A który będzie najszybszy?

Poprzednia1 z 10

Haas był pierwszym zespołem, który pokazał swój bolid na nowy sezon F1. Amerykański zespół niespodziewanie zamieścił zdjęcia VF-18 w Internecie, wcześniej w ogóle nie zapowiadając premiery.

Bolid Haasa ponownie napędzany będzie przez silnik Ferrari. Amerykanie na początku poprzedniego sezonu zaprzestali prac nad rozwojem bolidu na 2017 rok, w pełni poświęcając się samochodowi na nadchodzący sezon. Wszyscy w stajni z Kannapolis oczekują więc lepszych rezultatów niż w ubiegłych latach.

Gunther Steiner, szef zespołu, zapowiedział już, że w tym sezonie liczy na walkę jego kierowców z zawodnikami Force India, Williamsa, Renault i McLarena. W oficjalnym komunikacie przy okazji prezentacji bolidu Steiner stwierdził natomiast, że VF-18 to ewolucja VF-17, główną zmianą jest dodanie tzw. halo, a wygląd ocenił jako „czysty i precyzyjny, tak jak obrabiarki Haas Automation”.

 

Poprzednia1 z 10

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama