Connect with us

Czego szukasz?

IMSA SportsCar

IWSC 12h Sebring 2020 – gdzie obejrzeć? [transmisja, online, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać IWSC w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji serii IMSA.

IWSC Sebring 2020 transmisja
Fot. IMSA

Gdzie mogę obejrzeć IWSC 12H Sebring 2020 w Polsce?

Transmisja IWSC 2020 nie jest dostępna w żadnej polskiej telewizji. Jedyną opcją jest streaming. IMSA oferuje poza rynkami, na których jest obecne NBC, usługę IMSA.tv. Usługa jest bezpłatna i obejmuje transmisję kwalifikacji oraz wyścigów wszystkich serii IMSA. Komentarz dostarcza Radio Show Limited, pod nazwą IMSA Radio. Za mikrofonami zasiadają John Hindhaugh i Jeremy Shaw; pit reporterem jest Shea Adam. IMSA oferuje także transmisje poprzez aplikację IMSA na iOS oraz Androida. Ponadto RSL oferuje bliźniaczy stream na swojej stronie internetowej. Sebring 2020 transmisja – szczegóły poniżej:

IMSA.tv jest dostępne tutaj.

Bliźniacza transmisja na stronie RSL jest dostępna tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
Lista startowa 12h Sebring z 31 samochodami. Tytuły NAEC nadal otwarte

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie IWSC?

IMSA oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel. Al. Kamel oferuje ten sam T&S z własną nakładką wizualną na swojej stronie internetowej, dostępnej tutaj.

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla IMSA dostarcza, jak co roku, Andy Blackmore. SG dla IWSC oraz IMPC jest dostępny tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
IWSC kończy sezon na Florydzie w 12h Sebring 2020 | Zapowiedź

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy zaczynają się sesje. O której godzinie wystartuje IWSC Twelve Hours of Sebring 2020?

Oto czasy startu wszystkich sesji weekendu wyścigowego IWSC Twelve Hours of Sebring 2020. Wszystkie czasy podajemy w czasie CET.

Sebring 2020 transmisja – rozkład jazdy:

Free Practice 2: 12.11, 21:35 CET

Free Practice 3: 13.11, 00:15 CET

Qualifying: 13.11, 16:10 CET

IWSC 2020 Twelve Hours of Sebring: 14.11, 16:10 CET

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama