Czego szukasz?

Formuła E

Andretti Autosport z nowymi barwami w Formule E

Andretti Autosport to zespół, który od początku istnienia Formuły E ściga się w niej. Po krótkim epizodzie jako ekipa fabryczna BMW powraca do korzeni. Poznaliśmy nowe malowanie, które będą mieli kierowcy na bolidach.

andretti-autosport-fe-2021-22
Fot. Avalanche Andretti Autosport

Andretti Autosport z nowym sponsorem tytularnym

Ekipa Andretti Autosport ogłosiła, że firma Avalanche nawiązała współpracę z zespołem. Będzie służyć jako sponsor tytularny przed ósmym sezonem w Mistrzostwach Świata Formuły E. Wieloletnia umowa oznacza dużą ekspozycję i zapewnia naturalne dopasowanie między organizacjami zaangażowanymi w zrównoważony rozwój. Wzmocni to innowacyjny charakter partnerstwa, Andretti ma dostęp do natywnego tokena Avalanche oprócz tradycyjnej płatności w dolarach amerykańskich w celu finansowania sponsoringu.

– Jako zespół założycielski Formuły E wierzymy w misję i przyszłość serii. Cieszymy się, że możemy wprowadzić innowacyjnego partnera takiego jak Avalanche – powiedział Michael Andretti, szef zespołu Avalanche Andretti.

– Myślę, że ściganie się z nami w Formule E jest idealnym miejscem dla blockchaina. Praca, którą wykonała firma Avalanche, aby stworzyć szybkie i zrównoważone rozwiązanie sprawia, że ​​jest to dla nas idealna. Nie tylko podziela cel jakim jest zwycięstwo na torze, ale także łączy nas przekonanie, że ta technologia może pozytywnie wpłynąć na świat sportów motorowych. To otwiera nowe możliwości nawiązania kontaktu z fanami. Daje także szansę na wprowadzenie najnowocześniejszych technologii do różnych obszarów zespołu. Jesteśmy podekscytowani widząc kierunek w którym pójdzie ta współpraca – dodał.

ZOBACZ TAKŻE
Kalendarz FE na sezon 2021/22 ze zmianami i nowy format kwalifikacji

Czym zajmuje się Avalanche?

Avalanche to najszybsza platforma inteligentnych kontraktów w branży blockchain. Jest niesamowicie szybka, tania i przyjazna dla środowiska. Od momentu wprowadzenia na rynek we wrześniu 2020 r. Avalanche stało się liderem w dziedzinie zdecentralizowanych finansów i niewymiennych tokenów. Liderzy tacy jak Topps przenoszą swoje cyfrowe działania kolekcjonerskie na tą platformę.

ZOBACZ TAKŻE
BMW niespodziewanie odchodzi z Formuły E po sezonie 2020/21

Formuła E stworzona w 2011 roku jest wiodącą serią w elektrycznych sportach motorowych. Jest pierwszym i jedynym (do tej pory) sportem, który od samego początku otrzymał certyfikat zerowego śladu węglowego netto. Mistrzostwa Świata te wprowadzają dramatyczne wyścigi w sercach niektórych z najbardziej znanych miast na świecie. Zapewniają czołowym światowym producentom motoryzacyjnym elitarną platformę sportów motorowych, która przyspiesza innowacje w samochodach. W ciągu siedmiu sezonów rywalizacji Formuły E zespół Andretti zapewnił sobie 8 pole position, 17 miejsc na podium i 7 zwycięstw.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama