Connect with us

Czego szukasz?

F4

Gdzie oglądać Hiszpańską F4 z Kucharczykiem? [transmisja, live, stream]

Internauci często szukają informacji, gdzie oglądać Hiszpańską F4 w sezonie 2022. W tym artykule przedstawiamy informacje na temat transmisji serii, w której Polskę reprezentuje Tymoteusz Kucharczyk.

gdzie oglądać Hiszpańską F4 transmisja stream online
Fot. PKN Orlen

Transmisja Hiszpańskiej F4 tylko w Internecie 

Gdzie oglądać Hiszpańską F4? To pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wielu polskich kibiców. Relacje z wyścigów serii, w której startuje polski kierowca są dostępne na oficjalnych kontach serii zarówno na Twitchu oraz na YouTube. Wystarczy kliknąć w odnośnik, aby zostać przekierowanym pod nie, co ważne w zależności od opcji i wyboru streama, mamy do wyboru 2 języki transmisji, mowa tu o angielskim i hiszpańskim. W odróżnieniu od innych serii nie wymagana jest żadna dodatkowa płatna subskrypcja, jak ma to miejsce w przypadku serii Supercars czy ostatnio Super Formuły.

 

W sezonie 2022 w Hiszpańskiej Formule 4 mamy przedstawiciela naszego kraju. Tymoteusz Kucharczyk został bowiem zakontraktowany przez holenderską ekipę MP Motorsport. Zespół ten od lat dominuje w tych mistrzostwach a sam Polak jest murowanym kandydatem, by zostać debiutantem roku Hiszpańskiej Formuły 4 w sezonie 2022. Uczeń Roberta Kubica w przedsezonowych testach spisywał się także świetnie. Można, więc powiedzieć iż są wobec niego pewne oczekiwania. I na ten moment nasz kierowca je spełnia. Reprezentant ekipy MP Motorsport bowiem niemalże regularnie staje na podium. W dodatku przez pewien czas był nawet liderem mistrzostw. 

ZOBACZ TAKŻE
Tymoteusz Kucharczyk rusza na podbój F4. Co warto o nim wiedzieć?

Gdzie oglądać Hiszpańską F4? Rozkład najbliższego weekendu w Barcelonie

Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę ostatniej rundy sezonu 2022 w hiszpańskiej serii.

ZOBACZ TAKŻE
Kalendarz Hiszpańskiej F4 2022. Gdzie i kiedy startuje Kucharczyk?

Sobota, 12 listopada

Kwalifikacje 1 – 13:30 – Live Timing

1. wyścig – 15:55 – YouTube i Twitch


 

Niedziela, 13 listopada

Kwalifikacje 2 – 9:00 – Live Timing

2. wyścig – 11:15 – YouTube i Twitch


 

3. wyścig – 13:35 – YouTube i Twitch 

5/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama