Connect with us

Czego szukasz?

ELMS i AsLMS

AsLMS 2023 – gdzie obejrzeć 4h Abu Zabi? [transmisja, online, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać 4h AsLMS Abu Zabi 2023 w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii.

gdzie oglądać AsLMS Dubai
Fot. D'Station Racing/Twitter

Gdzie mogę obejrzeć AsLMS 2023 w Polsce?

Asian Le Mans Series jest transmitowane w polskiej telewizji przez Sportklub. Transmisja zawiera polski komentarz i reklamy; w jej skład wchodzi pełna transmisja wyścigu oraz skróty weekendu. Te zwykle trwają około godziny.

Natomiast AsLMS transmituje sesje kwalifikacyjne i wyścigi na YouTube za darmo. Angielski komentarz dostarcza zespół zatrudniony przez serię. Za mikrofonami zasiadają Graham Goodwin i Oliver Gavin; pit reporterem jest Zara Druett. Jest to jedyna darmowa transmisja, która jest dostępna na całym świecie bez geoblokady. Na końcu artykułu znajdują się bezpośrednie odnośniki do transmisji z wyścigów i kwalifikacji.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie AsLMS?

AsLMS oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Time Service B.V.

ZOBACZ TAKŻE
AsLMS 2021: Prototypy mniej liczne, ale silne | Zapowiedź cz.1

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla AsLMS jest dostępny tutaj.

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

ZOBACZ TAKŻE
Realteam Racing zadebiutuje w WEC w sezonie 2021

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy zaczynają się sesje. O której godzinie wystartuje transmisja AsLMS 2023?

Poniżej znajdują się godziny rozpoczęcia kwalifikacji i wyścigów. Wszystkie podane godziny obejmują naszą strefę czasową.

4h Abu Zabi:

  • Kwalifikacje do wyścigów nr 1 i 2: 18 luty, 7:30 – 9:00
  • 1. wyścig: 18 luty, 12:00 – 16:00
  • 2. wyścig: 19 luty, 13:00 – 17:00

Kwalifikacje do obydwu wyścigów 4h Abu Zabi zobaczycie poniżej:

 

Pierwszy wyścig 4h Abu Zabi 2023 obejrzycie poniżej:

 

Drugi wyścig 4h Abu Zabi 2023 obejrzycie poniżej:

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama