Connect with us

Czego szukasz?

Gdzie oglądać Hiszpańską F4 z Maciejem Gładyszem, Janem Przyrowskim, Wiktorem Dobrzańskim i Gustawem Wiśniewskim? [stream, live]

gdzie oglądać hiszpańską f4 2024 transmisja stream online maciej gładysz jan przyrowski wiktor dobrzański gustaw wiśniewski

Gdzie oglądać Hiszpańską Formułę 4 w 2024 roku z Maciejem Gładyszem, Janem Przyrowskim, Wiktorem Dobrzańskim i Gustawem Wiśniewskim? | Fot. Maciej Gładysz Racing Driver

Internauci szukają, gdzie mogą oglądać Hiszpańską Formułę 4 w 2024 roku. W trakcie tegorocznej kampanii zobaczymy w niej trzech Polaków: Macieja Gładysza, Wiktora Dobrzańskiego, Jana Przyrowskiego raz Gustawa Wiśniewskiego (na razie 1 runda). Mamy komu kibicować, ponieważ wszyscy mierzą bardzo wysoko. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji kategorii, w której w 2022 roku trzeci był Tymoteusz Kucharczyk.

Gdzie oglądać Hiszpańską Formułę 4 w Polsce?

Relacje z wyścigów Hiszpańskiej Formuły 4, w której w 2024 r. startują Maciej Gładysz, Wiktor Dobrzański, Jan Przyrowski oraz Gustaw Wiśneiwski (tylko Navarra), będą dostępne za pośrednictwem platformy YouTube. W minionym sezonie nie oglądaliśmy żadnego Polaka w tej serii, ale za to w 2022 r. jej II wicemistrzem był Tymoteusz Kucharczyk. Niestety na łamach Viaplay ani innej TV czy platformy nie przewidziano transmisji z polskim komentarzem. Nie możemy jednak do końca wykluczyć, że coś w tej kwestii ulegnie zmianie. Jeśli tak się stanie, to od razu was o tym poinformujemy.

Warto zaznaczyć, że seria Hiszpańska Formuła 4 będzie transmitowana poprzez ich kanał YouTube o nazwie „F4 Spanish Championship”. Na samym dole zamieszczamy harmonogram każdego weekendu wyścigowego wraz z godzinami transmisji i linkami do niej. Na pewno warto śledzić na bieżąco wspomnianą serię, która jest tak jakby zimową F4 w Europie. Zaglądajcie na oficjalną stronę serii oraz ich Facebooka.

Transmisja wyścigu Hiszpańskiej Formuły 4 zazwyczaj powinna trwać nieco ponad 30 minut.

ZOBACZ TAKŻE
Kalendarz Hiszpańskiej F4 2024. Gdzie i kiedy startują Polacy?

Szanse i oczekiwania wobec Polaków

Oczy polskich kibiców w sezonie 2024 będą zwrócone na podopiecznych Orlen Teamu, Macieja Gładysz i Jana Przyrowskiego. Wspomniana dwójka będzie reprezentować dwie czołowe ekipy serii, czyli MP Motorsport i Campos Racing. Zawodnicy z Tarnowa i Rossoszycy odnosili wielkie sukcesy w kartingu i mieli okazję sporo testować, dzięki czemu dość pewnie czują się przed wyścigami w bolidach F4. Ich cele są bardzo wysokie i trudno im się dziwić, ponieważ przemawiają za nimi dotychczasowe wyróżnienia, o których opowiedzieliśmy wam sporo przy okazji wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE
Jan Przyrowski o rywalizacji w F4. "Do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, bo każdy ma jeden cel" | WYWIAD

Poza wymienioną dwójką jeszcze Wiktor Dobrzański i Gustaw Wiśniewski wystartują w ekipie Tecnicar. Pierwszym z wymienionych opiekują się Karol Basz oraz Dawid Nowakowski, którzy słyną z dobrego przygotowywania kierowców wyścigowych. Już dawno nie było sytuacji, aby w danej serii juniorskiej, która poniekąd może utorować drogę ku F1, znalazło się aż 4 Polaków.

ZOBACZ TAKŻE
FWS: Gładysz wywalczył podium w "generalce" serii | Analiza

Gdzie oglądać Hiszpańską Formułę 4 2024? Plan transmisji na nadchodzący weekend wyścigowy na torze Paul Ricard

W nadchodzący weekend, 5-7 lipca, zaplanowano trzecią rundę Hiszpańskiej Formuły 4 2024. Zmagania odbędą się na torze Portimao. Poniżej harmonogram transmisji wraz z odnośnikami.

Kwalifikacje 1: sobota, 6 lipca, godz. 14:05 – brak transmisji, Live Timing

Pierwszy wyścig: sobota, 6 lipca, godz. 17:05 – YouTube

 

Kwalifikacje nr 2: niedziela, 7 lipca, godz. 9:45 – brak transmisji, Live Timing

Drugi wyścig: niedziela, 7 lipca, godz. 11:50 – YouTube 


 

Trzeci wyścig: niedziela, 7 lipca, godz. 15:30 – YouTube


 

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama