Connect with us

Czego szukasz?

Gdzie oglądać FRECA w Polsce? [transmisja, stream, live]

gdzie oglądać FRECA w Polsce 2024 Biliński Wiśnicki

Gdzie oglądać FRECA w 2024 roku? | Fot. Roman Biliński Racing / Facebook

Internauci często szukają informacji, gdzie oglądać FRECA w sezonie 2024. W tym artykule przedstawiamy informacje na temat transmisji serii, w której startuje Roman Biliński.

Kto pokazuje FRECA w Polsce w 2024 roku?

Gdzie oglądać FRECA w Polsce w 2024 roku? Prawa do transmisji wyścigów Formula Regional European Championship by Alpine posiada Viaplay. Jest to zmiana w porównaniu do zeszłego roku, kiedy to część zmagań FRECA pokazywała Motowizja. Tym razem w swojej ramówce nie mają oni powtórek ani skrótów z wyścigów, więc raczej w ich przypadku przesądziło małe zainteresowanie. I to mimo że w 2022 roku w stawce oprócz Romana Bilińskiego był także Piotr Wiśnicki. Ten drugi przeszedł jednak do FIA F3. Jeśli chodzi o skład komentatorski FRECA w Polsce to za mikrofonem zasiądzie m.in. Jakub Mikołajczak (nasz redaktor), którego wesprą najprawdopodobniej Jan Olejniczak, Paweł Baran oraz inne osoby z ViaF1. Podczas niektóych rund może być jednak tylko angielski komentarz.

ZOBACZ TAKŻE
FRECA: Wszystko, co musisz wiedzieć o serii z Polakami i sezonie 2022

Gdzie oglądać Viaplay? Cena abonamentu

Obecnie Viaplay jest dostępne jedynie za pośrednictwem streamingu internetowego. Jeśli zastanawiacie się, czy Viaplay ma kanały w zwykłej TV, to odpowiadamy, że nie. Być może stan tej rzeczy zmieni się w przyszłości, ale obecnie dostęp do transmisji sportowych Viaplay można znaleźć jedynie na oficjalnej stronie internetowej. Dostępne są tam wydarzenia sportowe w jakości 1080p i 50 klatkach. Strona i aplikacja są dostępne na wszystkich popularnych platformach, takich jak telewizory ze Smart TV, konsole, telefony z iOS i Android. 

ZOBACZ TAKŻE
Gdzie oglądać Włoską Formułę 4 z Kacprem Sztuką? [stream, live]

Pakiet Viaplay obejmujący F1, F2 i F3 kosztować będzie 55 zł miesięcznie, albo 44 zł miesięcznie w abonamencie na rok. Viaplay można oglądać także na platformach Play, Canal+, Vectra i UPC w odpowiednich pakietach. Dokładna rozpiska cenowa znajduje się w osobnym materiale, do którego link znajdziecie poniżej.

Gdzie jeszcze można oglądać FRECA w Polsce?

W Polsce jest jeszcze jedna opcja, aby móc obejrzeć wspomniane mistrzostwa Europy. Mowa tu o kanale „Formula Regional European Championship by Alpine” w serwisie YouTube. Tam możemy obejrzeć nie tylko wyścigi, ale i kwalifikacje do każdego z nich. W odróżnieniu od innych serii nie wymagana jest żadna dodatkowa płatna subskrypcja, jak ma to miejsce w przypadku Supercars. Tę serię można śledzić praktycznie za darmo.

ZOBACZ TAKŻE
FRECA uatrakcyjni wyścigi. Będzie więcej wyprzedzania

Weekend wyścigowy na torze Mugello – rozkład i godziny transmisji. O której oglądać FRECA?

Transmisja FRECA w Polsce jest dostępna na YouTube oraz Viaplay w języku angielskim.

Kwalifikacje QP 1: sobota, 13 lipca, godz. 8:30 – YouTube


 

1. wyścig: sobota, 13 lipca, godz. 13:55-15:55 – Viaplay, YouTube

 

Kwalifikacje QP 2: niedziela, 14 lipca, godz. 8:30 – YouTube


 

2. wyścig: niedziela, 14 lipca, godz. 14:00-15:35 – Viaplay, YouTube


 

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama