Connect with us

Czego szukasz?

ELMS i AsLMS

ELMS Monza 2020 – gdzie obejrzeć? [transmisja, online, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać ELMS w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii.

ELMS Monza 2020 transmisja
Fot. Proton Competition/Twitter

Gdzie mogę obejrzeć? Transmisja ELMS Monza 2020 w Polsce

Począwszy od 4h Monza 2020 ELMS jest transmitowane w polskiej telewizji przez CANAL+ Sport 2. Transmisja zawiera polski komentarz i reklamy; w jej skład wchodzi pełna transmisja wyścigu i 52-minutowe podsumowanie w ramach powtórek.

Ponadto ELMS transmituje sesje kwalifikacyjne i wyścigi na YouTube. Angielski komentarz dostarcza Radio Show Limited. Za mikrofonami zasiadają Johnny Palmer i Bruce Jones; pit reporterem jest Hayley Edmonds. Kanał ELMS na YouTube jest dostępny tutaj.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie ELMS?

ELMS oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel.

ZOBACZ TAKŻE
United dominuje w ELMS przed 4h Monza. Tiebreaker w GTE | Zapowiedź

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla ELMS jest dostępny tutaj.

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

ZOBACZ TAKŻE
Monza 1979, czyli wspaniała walka kierowców Scuderii Ferrari o tytuł

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy zaczynają się sesje. O której godzinie wystartuje transmisja ELMS Monza 2020?

Oto czasy startu wszystkich sesji weekendu wyścigowego ELMS Monza 2020. Wszystkie czasy podajemy w czasie CEST, identycznym względem czasu polskiego.

Free Practice 1: 09.10, 11:40 CEST

Free Practice 2: 10.10, 09:00 CEST

Qualifying: 10.10, 13:40 CEST

ELMS 2020 4 Hours of Monza: 11.10, 11:00 CEST

ELMS Monza 2020 transmisja

Fot. ELMS

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama