Connect with us

Czego szukasz?

IMSA SportsCar

Transmisja IWSC Mid-Ohio 2020 – gdzie obejrzeć? [online, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać IWSC w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji serii IMSA.

IWSC Mid-Ohio 2020
Fot. IMSA

Gdzie mogę obejrzeć? Transmisja IWSC 2020 Mid-Ohio w Polsce

Żadna z polskich telewizji nie transmituje serii IMSA. Jedyną opcją jest streaming. IMSA oferuje poza rynkami, na których jest obecne NBC, usługę IMSA.tv. Usługa jest bezpłatna i obejmuje transmisję kwalifikacji oraz wyścigów wszystkich serii IMSA. Komentarz dostarcza Radio Show Limited, pod nazwą IMSA Radio. Za mikrofonami zasiadają John Hindhaugh i Jeremy Shaw; pit reporterem jest Shea Adam. IMSA oferuje także transmisje poprzez aplikację IMSA na iOS oraz Androida.

Ponadto RSL IMSA.tv jest dostępne tutaj.

Bliźniacza transmisja na stronie RSL jest dostępna tutaj.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie IWSC?

IMSA oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel. Al. Kamel oferuje ten sam T&S z własną nakładką wizualną na swojej stronie internetowej, dostępnej tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
24 samochody na Mid-Ohio. Acura i RLL na swoim podwórku | Zapowiedź

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla IMSA dostarcza, jak co roku, Andy Blackmore. SG dla IWSC oraz IMPC jest dostępny tutaj.

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

ZOBACZ TAKŻE
Mid-Ohio padło łupem Willa Powera i Coltona Herty | Analiza

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy zaczynają się sesje. O której godzinie wystartuje transmisja IWSC 2020 Mid-Ohio?

Oto czasy startu wszystkich sesji weekendu wyścigowego IWSC 2020 Mid-Ohio. Wszystkie czasy podajemy w czasie lokalnym CEST, identycznym względem czasu polskiego. 

1. trening: 26.09, 00:10 CEST

2. trening: 26.09, 16:55 CEST

Kwalifikacje: 27.09, 14:00 CEST

IWSC 2020 Acura Sports Car Challenge at Mid-Ohio: 27.09, 20:10 CEST

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama