Connect with us

Czego szukasz?

IMSA SportsCar

Gdzie oglądać 24h Daytona 2021? [transmisja, live, stream, online]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać 24h Daytona w Polsce. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji wyścigu.

24h Daytona transmisja stream
Fot. Rolex 24 Hours/Twitter

Gdzie mogę obejrzeć stream 24h Daytona 2021 w Polsce?

IMSA oferuje poza rynkami posiadającymi dostęp do NBC Sports usługę IMSA.tv. Usługa jest bezpłatna i obejmuje transmisję kwalifikacji oraz wyścigów wszystkich serii IMSA. Treningi przed Rolex 24 nie są transmitowane; można je śledzić poprzez T&S. Wyścig kwalifikacyjny w trakcie Roar Before the 24 także będzie transmitowany na żywo. Komentarz dostarcza Radio Show Limited, pod nazwą IMSA Radio. Za mikrofonami zasiadają John Hindhaugh i Jeremy Shaw; pit reporterem jest Shea Adam. IMSA oferuje także transmisje poprzez aplikację IMSA na iOS oraz Androida. Ponadto RSL oferuje bliźniaczy stream 24h Daytona na swojej stronie internetowej.

IMSA.tv jest dostępne tutaj – link do transmisji (IMSA TV) 24h Daytona, w której bierze udział Robert Kubica.

Bliźniacza transmisja na stronie RSL jest dostępna tutaj – live stream Daytona 24h w serwisie radiolemans.co.

RSL oferuje także komentarz audio w ramach IMSA Radio  na kanale RS2 – link.

ZOBACZ TAKŻE
Niezbędnik 24h Daytona - wszystko, co musisz wiedzieć o tym wyścigu

A może da się obejrzeć wyścig w telewizji?

W Polsce 24h Daytona 2021 pokaże Eurosport. Telewizja ma w planie transmisję całego wyścigu. Komentatorami będą: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek, Krzysztof Woźniak, Grzegorz Jędrzejewski, Wojciech Jakóbczyk oraz Maciej Marcinkiewicz. Ponadto, Eurosport udostępni transmisję w usłudze Eurosport Player. W ramach Playera można wybrać wariant:

  1. telewizyjny – transmisja taka sama jak w TV, z polskim komentarzem i reklamami;
  2. comm-free – czysta transmisja bez komentarza i reklam (dotyczy tylko samego wyścigu).

Eurosport Player jest usługą subskrypcyjną i wymaga rejestracji. Posiadanie dostępu do telewizji Eurosport nie jest wymagane. Korzystanie z Playera jest darmowe przez pierwszy tydzień od założenia konta; potem trzeba wykupić subskrypcję za 15 złotych/miesiąc lub 89 złotych/rok. Dostępna jest także aplikacja na Androida i iOS. Strona internetowa Eurosport Playera znajduje się tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
Daytona International Speedway: Poznaj bliżej historię toru

Cały wyścig będzie także transmitowany w usłudze Player.pl. Na 24h Daytona Player przeznaczył dedykowany kanał, w którym zostanie udostępniona transmisja Eurosportu. Dostęp do usługi kosztuje 15 złotych, w ramach pakietu Start VOD. Szczegóły dotyczące oferty Playera są dostępne tutaj.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie Daytony z Kubicą?

IMSA oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel. Al. Kamel oferuje ten sam T&S z własną nakładką wizualną na swojej stronie internetowej, dostępnej tutaj.

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla IMSA dostarcza, jak co roku, Andy Blackmore. SG dla IWSC oraz IMPC jest dostępny tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
Prototypy w Daytona 24h: 3 klasy, 24 samochody | Zapowiedź

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

O której godzinie wystartuje 24h Daytona 2021?

Oto czasy startu wszystkich sesji weekendu wyścigowego IWSC Rolex 24 at Daytona 2021. Wszystkie godziny podajemy w czasie środkowoeuropejskim (CET), obowiązującym rzecz jasna także w Polsce.

Roar Before the 24Rolex 24 at Daytona
FP1: 22.01, 17:30 CETFP1: 28.01, 17:05 CET
FP2: 22.01, 22:15 CETFP2: 28.01, 21:20 CET
FP3: 23.01, 16:30 CETFP3: 29.01, 01:15 CET
Motul Pole Award Quali: 23.01, 21:00 CETFP4: 29.01, 17:20 CET
FP4: 24.01, 01:00 CETRolex 24 at Daytona: 30.01, 21:40 CET
Warm-up: 24.01, 16:00 CET
Motul Pole Award 100: 24.01, 20:05 CET

4.9/5 (liczba głosów: 40)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama