Connect with us

Czego szukasz?

ELMS i AsLMS

ELMS Portimao 2020 – gdzie obejrzeć? [transmisja, online, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać ELMS w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii.

ELMS 4h Portimao transmisja
Fot. Cool Racing/Twitter

Gdzie oglądać ELMS Portimao 2020 w Polsce?

Gdzie oglądać ELMS Portimao w Polsce? ELMS jest transmitowane w polskiej telewizji przez CANAL+ Sport 2. Transmisja zawiera polski komentarz i reklamy; w jej skład wchodzi pełna transmisja wyścigu i 52-minutowe podsumowanie w ramach powtórek.

Ponadto ELMS transmituje sesje kwalifikacyjne i wyścigi na YouTube. Angielski komentarz dostarcza Radio Show Limited. Za mikrofonami zasiadają Johnny Palmer i Bruce Jones; pit reporterem jest Hayley Edmonds. Kanał ELMS na YouTube jest dostępny tutaj.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie ELMS?

ELMS oferuje na swojej stronie internetowej podstawowy T&S, dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel.

ZOBACZ TAKŻE
ELMS 4h Portimão 2020: Polacy w grze o dwa tytuły | Zapowiedź

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla ELMS jest dostępny tutaj.

Od autora: – Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

ZOBACZ TAKŻE
Hamilton wygrał GP Portugalii i pobił rekord Schumachera | Analiza

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy zaczynają się sesje. O której godzinie wystartuje transmisja ELMS Portimao 2020?

Oto czasy startu wszystkich sesji weekendu wyścigowego ELMS Portimao 2020. Wszystkie czasy podajemy w czasie CET, identycznym względem czasu polskiego.

Free Practice 2: 31.10, 09:00 CET

Qualifying: 31.10, 13:15 CET

ELMS 2020 4 Hours of Portimão: 1.11, 12:00 CET

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama