Connect with us

Samochody

Ford Mustang Hello Kitty. Nikt na niego nie czekał, ale powstał – VIDEO

Indywidualnie spersonalizowany samochód zawsze odzwierciedla osobowość właściciela. Co więc powiecie na muscle cara, którego przerobiono na zabawkę? Ford Mustang Hello Kitty to dzieło wrażliwej matki dwóch córek.

Opublikowano

w dniu

ford mustang hello kitty
Fot. YouTube / BarCroft Cars

Ford Mustang Hello Kitty to projekt matki dla swoich dzieci

Imię i nazwisko Takiyah Middleton do niedawna nic nikomu nie mówiło. Kobieta wraz ze swoimi dwoma córkami żyła jak miliony innych osób. Nagle postanowiła jednak stworzyć najdziwniejszego Forda Mustanga, jakiego widział świat. Gdyby Middleton zdecydowała się na inny samochód, być może przeszło by to bez większego echa. Ford Mustang i Hello Kitty to jednak wyjątkowo odległe światy, które zostały połączone.

Matka dwóch córek przyznała, że ten samochód to jej sposób na bycie supermamą w oczach swojego potomstwa. Do tego celu użyła Mustanga z 2006 roku (kupionego za 8 tys. dolarów) i przystosowała go do gustów nastolatków. Do tej pory wydała na to ok. 30 tysięcy dolarów (w przeliczeniu blisko 120 tys. zł), a w planach na kolejne lata… ma kolejne modyfikacje.

ZOBACZ TAKŻE
Głośny wydech Mustanga denerwował sąsiada. Zemścił się

Jeśli przez moment przeszło wam przez myśl, że samochód jest dziełem jakiegoś tunera, to jesteście w ogromnym błędzie. Kobieta zrobiła go własnymi rękami, a stworzenie tego swego rodzaju arcydzieła zajęło jej aż osiem lat.

Patrząc na ten samochód można dostać oczopląsu

Nie musimy wskazywać, że za 120 tys. zł można zrobić z samochodem bardzo dużo. Niewielu osobom na świecie przyszłoby jednak do głowy kupno wielu różowych tkanin, błyszczących kamieni, futer i fałszywych klejnotów, a następnie użycie ich w samochodzie. – Zdecydowałam się na Hello Kitty, ponieważ naprawdę uważałam, że ta postać jest urocza – przyznała Middleton.

Celem nadrzędnym było jednak wspomniane wyżej zaimponowanie swoim dzieciom. Ręcznie pomalowała więc czteromiejscowy kabriolet. Oprócz kolorowych dodatków, w samochodzie zamontowano wysokiej jakości system audio. 

ZOBACZ TAKŻE
Nowy Ford Mustang Mach 1 - amerykański pochłaniacz... zakrętów

Zgodnie z wiodącym motywem na samochodzie znajdziemy wiele naklejek w kształcie głowy kota czy ust. Nawet rura wydechowa ma końcówkę w kształcie serca. Kierownicę owinięto w różowy, puchowy materiał, tak samo zresztą jak lusterko wsteczne, z którego zwisa – a jakże – wielkie serce. 

Twórczość Middleton nie kończy się jednak na kolorach i kształtach. Ekscentryczny Ford jeździ na 26-calowych kołach z różowo-chromowanym wykończeniem. Koła w nocy zmieniają kolory za pomocą przymocowanych kolorowych neonów. 

Ludzie w Nashville go kochają

To pierwszy samochód, jaki kiedykolwiek przerobiłam. Zrobiłam to własnymi rękami. Nigdy nie miałam nikogo, kto by mi pomógł, ponieważ chciałam sama coś stworzyć – powiedziała Middleton. 

ZOBACZ TAKŻE
Samochody niedostępne w Polsce - Ford F-150 - amerykański bestseller

Samochód jest bardzo popularny w Nashville. Kiedy pojawiam się nim w różnych miejscach, ludzie krzyczą, robią zdjęcia, zadają pytania, a nawet chcą w nim usiąść. Ten samochód zmienia życie ludzie na lepsze. Wszyscy go kochają – dodała.

Ford Mustang Hello Kitty nie jest na sprzedaż, chyba że…

Co ciekawe, Takiyah Middleton pracuje także w stowarzyszeniu, które prowadzi działania społeczne na rzecz biednych obywateli. Nie trzeba dodawać, że taki samochód jest doskonałym banerem reklamowym. Podnosi on znajomość tej organizacji charytatywnej i zapewnia dodatkowe środki na jej działalność. 

Właścicielka przyznała, że nie chce sprzedawać samochodu, więc odrzuciła już kilka ofert. Dodała jednak, że zacznie się nad tym zastanawiać, kiedy ktoś złoży jej ofertę opiewającą na ponad 30 tys. dolarów. 

Zobaczcie ten wyjątkowy pojazd w szczegółach w zamieszczonym niżej filmie.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

google news motohigh

Reklama
ReklamaReklama