Connect with us
Inne

Navitel R700 GPS Dual – wielofunkcyjna kamera samochodowa

Navitel, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do oferty nowy wideorejestrator – R700 GPS Dual. Urządzenie zostało wyposażone w kamerę cofania, wbudowany moduł GPS oraz aplikację Wi-Fi. Funkcjonalność użytkowania podnoszą szeroka baza fotoradarów i cyfrowy prędkościomierz.

Opublikowany

w dniu

Navitel R700 GPS Dual
źródło inf./fot.: Navitel

Sensor Sony i jakość Full HD

Navitel R700 GPS Dual zaopatrzono w wyświetlacz TN o przekątnej 2.7″ oraz szklaną soczewkę obiektywu, który rejestruje materiał wideo w jakości Full HD, 30 klatek na sekundę. Kąt nagrywania wynosi natomiast 170°. Pliki zapisywane są na karcie microSD o pojemności do 64 GB, w formacie MOV.

Producent zastosował w wideorejestratorze wysokiej jakości sensor optyczny Sony Starvis z technologią night vision. Filmy pozostaną wyraźne i szczegółowe niezależnie od warunków oświetleniowych. Tylna kamera, która znajduje się w zestawie, pozwala zachować pełną kontrolę podczas jazdy, cofania oraz parkowania auta.

ZOBACZ TAKŻE
TEST | Navitel MR150 NV - lusterko z wideorejestratorem. Nocą też daje radę

Navitel R700 GPS Dual ma w sobie cechy kilku urządzeń

Wbudowany odbiornik GPS i aktualna baza danych zapewniają dostarczenie kierowcy istotnych informacji o fotoradarach, potencjalnie ryzykownych miejscach oraz punktach kontrolnych. Cyfrowy prędkościomierz służy do wyświetlania aktualnej prędkości pojazdu, obliczonej na podstawie sygnału GPS, a także czasu.

Autorska aplikacja Navitel DVR Center nawiązuje połączenie z wideorejestratorem za pośrednictwem sieci Wi-Fi i pozwala na sterowanie kamerą za pomocą smartfona lub tabletu. Użytkownik może m.in. dostosować ustawienia wideorejestratora, sformatować kartę microSD, oglądać i udostępniać filmy z poziomu urządzenia mobilnego.

Navitel R700 GPS Dual to zaawansowany wideorejestrator, który skupia w sobie cechy kilku urządzeń. Kierowca otrzymuje informacje o aktualnej prędkości jazdy i ostrzeżenia o pobliskich fotoradarach. Wbudowana aplikacja Wi-Fi umożliwia na wygodne zarządzanie ustawieniami kamery przy użyciu telefonu. W R700 GPS Dual nie zabrakło oczywiście funkcji takich jak nagrywanie w pętli czy G-sensor. Z uwagi na rosnący popyt na wideorejestratory z kamerą cofania, postanowiliśmy wyposażyć najnowszy model właśnie w to akcesorium. Parkowanie na wąskich ulicach z pewnością będzie łatwiejsze i mniej stresujące. Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja w ofercie firmy zaciekawi kierowców bardziej zaawansowanych, jak i tych początkujących”– opowiada Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

ZOBACZ TAKŻE
TEST | Navitel Solar Car BT - słuchawka zawsze gotowa do pracy

Co zawiera zestaw?

Zestaw oprócz wideorejestratora uwzględnia następujące akcesoria: uchwyt samochodowy na przyssawkę, ładowarkę samochodową, kamerę cofania, kabel mini-USB, kabel wideo, ściereczkę z mikrofibry, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz licencję nawigacyjną na urządzenia mobilne, na mapę Europy 12 miesięcy. Szczegółowa specyfikacja produktu znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Navitel R700 GPS Dual dostępny jest już w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wynosi 499 złotych.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama