Nasze social media

Formuła E

Premiera filmu o Formule E za kilka dni w Cannes. Jest już zwiastun (video)

W przyszłym tygodniu na słynnym festiwalu filmowym w Cannes zadebiutuje film dokumentalny o Formule E zatytułowany “And We Go Green”. Na kanale YouTube Formuły E właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.

Opublikowano

w dniu

Formuła E 2019 | Fot. DS
Fot. DS

Obecność w Cannes z takim filmem może nieco dziwić, ale jeśli już dowiemy się, że jego producentem jest sam Leonardo DiCaprio (który jest zaangażowany finansowo w zespół Venturi), wszystko staje się jasne. Ekranizację wyreżyserował natomiast Fisher Stevens (zdobywca Oscara za dokument “Zatoka delfinów”) we współpracy z Malcolmem Venville’em.

Dokument to oczywiście zakulisowe spojrzenie na pierwszą wyścigową serię samochodów jednomiejscowych. Będzie bazował na poprzednim sezonie, w którym mistrzem serii został Jean-Eric Vergne z DS Techeetah.

“And We Go Green” będzie miał swoją premierę 23. maja na specjalnym pokazie z udziałem DiCaprio, szefa Formuły E Alejandro Agaga oraz kierowców: Vergne’a, Lucasa di Grassiego, Sama Birda czy Andre Lotterera. 

Niestety póki co nie ma informacji o publicznej dostępności tej ekranizacji, choć wiadomo, że Formuła E prowadzi zaawansowane rozmowy z dystrybutorami.

Zobaczcie zwiastun “And We Go Green”:

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama
Reklama