Connect with us

Bączki strzelającym Astonem Martinem DB5 w pierwszym trailerze nowego Bonda. WOW!

Zbiór nowych i klasycznych Astonów Martinów pojawił się w pierwszym trailerze najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda – “Nie czas umierać”. To, że się pojawił to jedno, ale jeszcze w jaki sposób! Jesteśmy zachwyceni.

Opublikowano

w dniu

Aston Martin DB5 - Nie czas umierać (2020)

Gwiazdą zwiastuna jest bez wątpienia Aston Martin DB5 z gamą typowych dla agenta 007 gadżetów. Największe wrażenie robi ostatnia scena, w której karabiny maszynowe wysuwają się spod reflektorów kuloodpornego samochodu, a Bond zaczyna… kręcić bączki strzelając wokół siebie.

Na video nie sposób nie zauważyć także modelu Vantage, podobnego do tego, który pojawił się w “W obliczu śmierci” z 1987 roku. Przez moment widoczna jest także czarna DBS Superleggera.

Oznacz to nie mniej ni więcej, że w najnowszej części przygód słynnego agenta wystąpią cztery różne modele Astona Martina. Poza wyżej wspomnianymi producenci już jakiś czas temu zapowiedzieli udział supersamochodu Valhalla, który jednak nie pojawił się w zwiastunie. Zresztą, zobaczcie sami!

 

W filmie mają pojawić się także samochody Land Rovera i Range Rovera, jednak umówmy się… zbiór fantastycznych Astonów Martinów z pewnością zupełnie przyćmi inne motoryzacyjne akcenty.

Polska premiera filmu odbędzie się 3 kwietnia przyszłego roku. Nie możemy się doczekać!

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama