Connect with us

Kolejny sezon The Grand Tour już w grudniu [TRAILER, OPIS ODCINKA]

Właśnie ogłoszono, że The Grand Tour powróci na nasze ekrany w piątek 13 grudnia 2019 r. Będzie to już czwarty sezon programu, ale pierwszy w zupełnie nowym formacie.

Opublikowano

w dniu

The Grand Tour sezon 4

Zniknął namiot, publiczność na żywo i tor testowy, a czwarty sezon skupi się na epickich wyprawach, a może bardziej – wyzwaniach.

“Marynarze” to tytuł pierwszego odcinka, w którym będzie można zobaczyć przygodę Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya na wodach Wietnamu i Kambodży. To pełnometrażowy odcinek specjalny, który najpewniej będzie wyemitowany w dwóch częściach. 

Podróż oczywiście odbędzie się na zasadach Clarksona, Hammonda i Maya – a więc z elementami znanymi z klasycznych wypraw samochodowych, w których wybierali niecodzienne samochody, a potem je modernizowali.

Głównym miejscem nagrań była jedna z najbardziej znanych dróg wodnych na świecie – delta Mekongu. Clarkson wybrał słynny statek wojskowy z czasów wojny w Wietnamie, Hammond zdecydował się na łódkę motorową w stylu Miami Vice, a May spełnił swoje marzenie o wakacyjnej wyprawie krążownikiem z 1939 roku. Podróż ma około 800 kilometrów i rozpoczyna się na niebezpiecznym jeziorze Tonlé Sap.

Po lekturze całego opisu wydaje się więc, że może to być jedna z najciekawszych wypraw, w jakich kiedykolwiek brali udział Clarkson, Hammond i May. Widzowie powinni być więc zachwyceni, ale jak to zawsze w takich sytuacjach bywa – pożyjemy, zobaczymy.

 

“The Grand Tour” niezmiennie produkowany jest przez Amazon Prime Video.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama