Connect with us
Inne

Navitel Solar Car BT – słuchawka bluetooth z funkcją ładowania solarnego

Navitel, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do regularnej oferty nowe akcesorium. Solar Car BT to słuchawka bluetooth, którą można ładować przy wykorzystaniu energii słonecznej.

Opublikowany

w dniu

Navitel Solar Car BT
inf. prasowa

Navitel Solar Car BT to wielofunkcyjna słuchawka bluetooth, kompatybilna z telefonem komórkowym oraz innymi urządzeniami. Akcesorium umożliwia odtwarzanie muzyki – wystarczy tylko uruchomić odtwarzacz multimedialny na smartfonie. Solar Car BT wspiera protokoły HSP/HFP/ A2DP/AVRCP. Menu może być kontrolowane za pomocą głosu. Czas czuwania urządzenia wynosi 16 godzin. Maksymalny dystans rozmów to 10 metrów. Główne funkcje słuchawki: odbieranie lub odrzucanie połączeń przychodzących, ponowne wybieranie numeru (z ostatniego połączenia), zawieszanie połączeń, powiadomienia głosowe, odtwarzanie muzyki oraz parowanie z dwoma urządzeniami. Sprzęt wykonano z tworzywa ABS.

Navitel Solar Car BT

„Słuchawka bluetooth Navitel Solar Car BT to urządzenie stworzone z myślą o kierowcach, którzy nieustannie podróżują i potrzebują stałego kontaktu ze znajomymi lub współpracownikami. Nie od dziś wiadomo, jak niebezpieczne jest korzystanie ze smartfonów podczas jazdy, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu tego akcesorium do regularnego portfolio marki. Niewątpliwym atutem słuchawki jest możliwość parowania sprzętu z dwoma urządzeniami. Dodam, że wyraz „Solar” w nazwie nie wziął się znikąd – urządzenie oferuje bowiem opcję ładowania słonecznego, przy użyciu dołączonej do zestawu stacji. Słuchawka otwiera zupełnie nową kategorię produktową w naszej ofercie. W przyszłości planujemy rozbudowę portfolio o kolejne, innowacyjne modele” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

W zestawie z urządzeniem znajdują się: stacja ładująca, kabel micro-USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Pełna specyfikacja produktu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej producenta. Słuchawka Navitel Solar Car BT jest już dostępna w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena akcesorium – 129 złotych.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama