Connect with us

Garmin Dash Cam 46/56/66W oraz Dash Cam Mini – Twoi naoczni świadkowie

Garmin zaprezentował dzisiaj nowe modele rejestratorów jazdy Dash Cam 46/56/66W oraz Dash Cam Mini, które są najnowszymi urządzeniami w istniejącej już gamie kamer samochodowych.

Opublikowano

w dniu

Fot. Garmin - Dash Cam 46W

Kompaktowe rozmiary, obrazo video o wysokiej rozdzielczości, szeroki kąt widzenia, GPS czy kontrola głosowa – teraz kierowcy mogą wybrać rejestrator, który spełnia wszystkie ich oczekiwania.

Chcesz mieć pewność, że kamera nagra ruch na skrzyżowaniu uwzględniając pojazdy nadjeżdżające z boku i uchwyci najdrobniejsze szczegóły na drodze? Żaden problem – do dyspozycji masz szerokokątny obiektyw i wysoką rozdzielczość nagrań. Może potrzebna jest dokładna lokalizacja i czas, w którym wydarzył się wypadek? Dzięki sygnałowi GPS, rejestratory Garmin pomogą precyzyjnie odtworzyć przebieg zdarzeń. Potrzebujesz niewielkiej, dyskretnej kamery dokumentującej to, co dzieje się na drodze? Dash Cam Mini, ma rozmiar kluczyków samochodowych!

Fot. Garmin – Dash Cam 66W

„Nowe modele rejestratorów Garmin, przenoszą funkcjonalność kamer samochodowych na kolejny poziom. Udoskonalone funkcje, wysoka rozdzielczość obrazu, ostrzeżenia dla kierowców, prostota obsługi oraz świetne wzornictwo – nowe kamery samochodowe, to całe spektrum możliwości, które są odpowiedzią na potrzeby każdego kierowcy” – kometuje Dan Bartel, globalny dyrektor Garmin ds. sprzedaży.

Urządzenia z nowej linii rejestratorów jazdy Garmin posiadają obiektywy o kącie widzenia 140 i 180 stopni, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie większej liczby szczegółów zdarzeń drogowych. Wybrane modele oferują możliwość nagrywania wysokiej jakości obrazu HD 1080p lub nawet 1440p dzięki funkcji Clarity HDR (High Dynamic Range), zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dzięki łączności Bluetooth oraz Wi-Fi wszystkie kamery Garmin pozawalają na wygodne pobieranie materiałów z kilku kamer za pomocą Dash Cam Auto Sync lub załadować zapisane zdarzenia do kompatybilnego smartfona. Dodatkowo, niektóre modele urządzeń oferują zaawansowane ostrzeżenia dla kierowców1– w tym ostrzeżenia o kolizji czołowej, funkcję asystenta pasa ruchu, ostrzeżenia o fotoradarach oraz alerty „Go” podnoszące świadomość kierowcy.

Fot. Garmin – Dash Cam Mini

Nowe kamery pozwalają także w różny sposób przechowywać, przeglądać oraz udostępniać zgromadzony materiał. Wszystko zaczyna się w bezpłatnej aplikacji Garmin Drive, która pozwala na błyskawiczny dostęp do nagrań poprzez połączenie kamery z kompatybilnym smartfonem. Dash Cam Auto Sync oraz aplikacja Garmin Drive mogą automatycznie zgrywać obraz jednocześnie z czterech kamer, zapewniając tym samym 360-stopniowy kąt widzenia otoczenia pojazdu. Użytkownicy mogą także udostępniać video w opcji klatka po klatce z każdego ujęcia.

W wielu modelach nowych rejestratorów jazdy Garmin, kierowcy mogą także skorzystać z możliwości głosowego sterowania kamerą. Wystarczy powiedzieć „OK, Garmin” aby uruchomić lub zatrzymywać nagrywanie dźwięku, robić zdjęcia czy włączać funkcję Travelapse. Można dzięki niej skondensować wielogodzinny materiał w krótki klip do udostępnienia – a wszystko to bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Kamery będą dostępne już w tym miesiącu, a ich cena będzie wahała się w zależności od modelu od 129 do 249 euro. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.garmin.com.

Seria rejestratorów jazdy Garmin Dash Cam oraz Dash Cam Mini to najnowsze urządzenia Garmin dedykowane rynkowi motoryzacyjnemu. Marka Garmin to wiodący światowy producent systemów nawigacyjnych dla samochodów, motocykli, a także ciężarówek. Przyjazne użytkownikowi rozwiązania nawigacyjne posiadają innowacyjne funkcje, pozwalające zaoszczędzić czas i paliwo oraz świetnie sprawdzające się w codziennym użytkowaniu.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama