Connect with us

Inne

Navitel AR250 NV – niezastąpiony asystent każdej podróży

Navitel, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowe urządzenie. Kamerka AR250 NV to już ósmy model w regularnej ofercie, który wyposażono w zaawansowany sensor optyczny z obsługą night vision.

Opublikowano

w dniu

navitel ar250 nv
źródło inf./fot.: Navitel

Navitel AR250 NV

Navitel AR250 NV to 2-calowy wideorejestrator, który nagrywa materiał wideo w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są na karcie pamięci w formacie .MOV, w popularnym standardzie kodowania obrazu H.264.

Za stabilną pracę urządzenia odpowiada przede wszystkim procesor JL5601, ale także sensor optyczny GC2063, z obsługą night vision. Kamerka obsługuje karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. Kąt widzenia wynosi 140 stopni, a soczewkę obiektywu wykonano z 4-warstwowego szkła.

W menu urządzenia dostępne są oczywiście trzy tryby pracy: kamera (nagrywanie wideo, w skonfigurowanej przez użytkownika pętli) aparat (wykonywanie zdjęć) oraz odtwarzanie (przeglądanie nagrań).

Czytaj również: [TEST] Navitel MR150 NV – lusterko z wideorejestratorem. Nocą też daje radę

Ważną funkcją urządzenia jest wygaszacz LCD – wideorejestrator może automatycznie wyłączyć ekran, aby zmniejszyć zużycie energii. Chodzi przede wszystkim o wbudowany czujnik G-Sensor, który rejestruje i chroni materiał wideo nagrany podczas wypadku, przyspieszenia, hamowania lub kolizji. Film zostanie zapisany automatycznie na karcie pamięci.

Zwiększające się potrzeby konsumentów

W odpowiedzi na nieustannie zwiększające się potrzeby konsumentów wprowadzamy do portfolio kolejne urządzenie z sensorem optycznym night vision. Jakość nagrań wideo w trudnych warunkach oświetleniowych jest dla każdego kierowcy niezwykle ważna. Uważam, że komponenty oraz funkcje zastosowane w modelu Navitel AR250 NV wyróżniają ten sprzęt spośród innych, dostępnych na rynku tanich wideorejestratorów. Sprzęt rekomenduję każdemu, kto poszukuje prostej i kompaktowej kamerki do swojego samochodu” – stwierdził Tobiasz Jankowski, dyrektor generalny Navitela w Europie.Co znajduje się w zestawie?

W zestawie sprzedażowym producent umieścił oczywiście wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt na przyssawkę, ładowarkę samochodową 12/24 V, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz roczną licencję nawigacyjną na smartfon/tablet, z mapą Europy.

Navitel AR250 NV jest już dostępny w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Na koniec warto poznać sugerowaną cenę wideorejestratora, która wynosi 129 złotych.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama