Nasze profile w mediach społecznościowych

Formuła 1

Hamilton chce pokonać Vettela w jego najlepszej formie. “To bardziej boli”

Lewis Hamilton ostrzega swojego najgroźniejszego rywala, że chce go pokonać w najlepszej formie, bo to będzie dla niego “bardziej bolesne”.

Opublikowano

w dniu

fot.: FIA

Lewis Hamilton oczekuje Vettela w szczytowej formie

Hamilton oczekuje, że Niemiec będzie w tym roku w szczytowej formie, aby mógł mu zadać bolesny cios w walce dwóch 4-krotnych mistrzów świata. – Chcę, żeby [Vettel] był w najlepszej formie w tym roku, ponieważ to zawsze bardziej bolesne [dla niego] wtedy go pokonać.

Brytyjczyk podał przy tym przykład motywacji… z tenisowego światka. – Jestem pewien, że gdybyś zapytał Federera, to on naprawdę wierzy, że jeśli ciężko trenuje i dobrze się czuje, to nikt nie jest w stanie go pokonać – powiedział Hamilton.

Trzeba właśnie tak do tego podchodzić. Do tego się dąży. Nie przygotowuję się do sezonu w nadziei, że gość obok będzie miał problemy. A ja łaskawie będę mógł na tym skorzystać – zwizualizował 33-latek.

Lewis Hamilton jest pewny siebie

Kierowca Mercedesa przyznał, że skupia się na własnych przygotowaniach i jest na dobrej drodze, aby na starcie sezonu być w swojej najlepszej formie, gotowy do zdobycia piątego tytułu mistrza świata.

– Jeśli chodzi o moje nastawienie, to nie powinienem mieć żadnych problemów. Jeśli przygotowuję się, to w możliwie najlepszy sposób. Jestem w formie tak bardzo jak tylko możliwe. Mam dużo energii i czuje się zdrowy. Wtedy wiem, że moje podejście podparte ciężką pracą jest właściwe. Wtedy naprawdę wierzę, że nie będę mieć żadnych problemów – dodał LH.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama