Connect with us

Inne

Radiowóz pędził za złodziejami przez park pełen ludzi – VIDEO

Norweska policja przeprowadziła bardzo kontrowersyjne, ale skuteczne działanie przeciwko uzbrojonym złodziejom uciekającym na motocyklu.

Opublikowano

w dniu

norweska policja poscig park motocykl

Policjanci często podejmują ryzykowne manewry

Praktycznie cały świat patrzy teraz na policję bardzo krytycznym okiem. Wszystko przez działania związane ze śmiercią George’a Floyda. Jednak kontrowersyjne działania podejmują funkcjonariusze w różnych częściach świata. Tym razem na świeczniku jest norweska policja.

Hitem Internetu staje się nagranie, które opublikował magazyn “Dagbladet“. Widać na nim policyjny pościg za dwoma złodziejami na motocyklu, którzy wcześniej obrabowali sklep jubilerski. Ukradli głównie drogą biżuterię i zegarki, grożąc pracownikom oraz klientom bronią palną. 

ZOBACZ TAKŻE
Sceny jak z filmu. Policja przypadkiem znalazła kolekcję niesamowitych aut

Policja została natychmiast zaalarmowana, a jeden z patrolów napotkał uciekających przestępców tuż przed wjazdem do miejskiego parku. To zapoczątkowało pościg, do którego policja podeszła z niesamowitą chęcią złapania przestępców.

Norweska policja nie brała jeńców pędząc przez park

Funkcjonariusze wjechali bowiem za motorem do parku i z dużą prędkością mijali kolejnych pieszych. Nic złego się nie stało, ale kierujący radiowozem policjant z pewnością musiał mieć w tej sytuacji nerwy ze stali. Jeden błędny ruch mógł zakończyć się tragicznie. 

Ostatecznie interwencja zakończyła się powodzeniem, a rabusie na motorze zostali zatrzymani. Nieznany jest jeszcze ich dalszy los, ale z pewnością nie spodziewali się takiego pościgu za nimi.

ZOBACZ TAKŻE
Policja zakazała jazdy BMW po wiejskim tuningu

Z jednej strony można ganić policję za ryzykowne zachowanie, ale z drugiej trzeba wziąć pod uwagę ich zaangażowanie w działania społeczne. Rabusie myśleli, że pozostaną bezkarni wjeżdżając motorem do parku, ale srogo się zdziwili.

Jak zresztą widać w komentarzach do tego zdarzenia, Internauci raczej popierają działania policji w tej sprawie.

Zobaczcie niesamowite nagranie z całego zdarzenia.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama