Connect with us
Inne

Navitel SH1000 PRO – uchwyt na smartfon z ładowaniem

Firma Navitel, dostawca wiodących rozwiązań dla kierowców prezentuje nowe akcesorium. Do regularnej oferty dołączył uchwyt samochodowy, model SH1000 PRO, z wbudowanym ładowaniem indukcyjnym.

Opublikowany

w dniu

navitel sh1000 pro
źródło inf./fot.: Navitel

Czym jest Navitel SH1000 PRO?

Navitel SH1000 PRO to grawitacyjny uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego. Sprzęt należy zamontować na kratce nawiewu w aucie, korzystając z klipsu dołączonego do zestawu. Uchwyt rozpozna telefon automatycznie i otworzy ramię, którego maksymalna szerokość wynosi 82 mm. Przycisk sterujący umożliwia samodzielne ustawienie akcesorium.

Maksymalna moc ładowania uchwytu indukcyjnego to 15W. Urządzenie zapewnia również ochronę przed zwarciem i przegrzaniem. SH1000 PRO wyposażono w złącze USB-C, do którego możemy podłączyć ładowarkę o określonych parametrach: 5 V, 3 A; 9 V, 2 A; 12 V, 2 A; QC 2.0; QC 3.0.

Akcesorium może oczywiście służyć jako uchwyt do telefonu bez funkcji ładowania bezprzewodowego. Specjalny kształt dolnego ramienia zaciskowego umożliwia także podłączenie kabla bezpośrednio do smartfonu.

To ukłon w stronę konsumentów

„Smartfon to obecnie urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Wprowadzenie do sprzedaży uchwytu SH1000 PRO to ukłon w stronę konsumentów, którzy podczas planowania dalszych wyjazdów bądź krótkich tras w mieście potrzebują dodatkowego źródła zasilania. Nowe akcesorium w ofercie Navitel wyróżnia się wyglądem oraz łatwością użytkowania. Co istotne, uchwyt znajdzie zastosowanie także w smartfonach bez opcji ładowania indukcyjnego. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę portfolio o kolejne, innowacyjne gadżety dla kierowców” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Co znajduje się w zestawie z Navitel SH1000 PRO?

W zestawie z urządzeniem umieszczono oczywiście uchwyt montowany na kratkę nawiewu, nakrętkę mocującą, kabel USB typu C, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Szczegółowa specyfikacja produktu znajduje się natomiast na oficjalnej stronie internetowej producenta. NAVITEL SH1000 PRO jest już dostępny w regularnej sprzedaży i serwisie Allegro.

Sugerowana cena zestawu wynosi 159 złotych.

Navitel

Navitel to dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie. Na portfolio naszych produktów składają się: nawigacje GPS, wideorejestratory samochodowe, tablety, urządzenia combo, systemy AV i mapy nawigacyjne. Wszystkie urządzenia prezentują najwyższą jakość w przystępnych cenach.

Navitel to także producent map przeznaczonych do nawigacji samochodowych. Za ich tworzenie i aktualizację odpowiada zespół kartografów i geodetów, którzy wykorzystują nowoczesne technologie. Jedną z nich jest własna flota GEO-carów, przystosowana do zbierania aktualnych i precyzyjnych informacji drogowych. Mobilna aplikacja Navitel Navigator jest wieloplatformową i wielojęzyczną nawigacją samochodową popularną na całym świecie.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama