"Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie" - książka już w przedsprzedaży - motohigh.pl
Nasze social media

Motorsport

“Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie” – książka już w przedsprzedaży

Na rynku pojawiła się kolejna ciekawa propozycja książkowa dla fanów F1. “Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie”, bo o tym tytule mowa, będzie miała swoją premierę 6 maja, a tydzień później kierowcy F1 staną w szranki na ulicach Księstwa Monako. Właśnie ruszyła przesprzedaż tego tytułu.

Opublikowano

w dniu

Kiedy myślisz o Formule 1, myślisz o Monaco. Raz w roku ekskluzywne jachty cumują w porcie, gwiazdy zasiadają na trybunach, luksusowe samochody sportowe wypełniają ulice, a tysiące ludzi z całego świata zbiera się po to, aby obejrzeć największy, najważniejszy i jeden z najstarszych wyścigów w historii sportów motorowych.

Monaco jest efektowne, prestiżowe i uwodzicielskie. Dla kierowców jest to najbardziej wymagający wyścig roku. Wąskie uliczki, ciasne zakręty i ostre wzniesienia sprawiają, że jest to ostateczny sprawdzian umiejętności jazdy. Jest fizycznie i psychicznie ekstremalnie wyczerpujący.

Ten wyścig nie istnieje już w dawnej formie, ale wciąż pozostaje klejnotem w koronie każdego kierowcy Formuły 1. Po prostu nie ma drugiego takiego na świecie. Wygraj w Monaco, a twoje imię zostanie zapisane w historii na zawsze.

Na kartach tej książki dołączycie do takich gwiazd jak Graham Hill, Jackie Stewart, Ayrton Senna, Alain Prost, Michael Schumacher czy Lewis Hamilton.

Dzięki ekskluzywnym wywiadom i spostrzeżeniom kierowców F1 wielokrotnie nagradzany pisarz sportowy Malcolm Folley zagląda za kulisy tego kultowego toru, aby odkryć, jak to jest nim żyć i oddychać. Ukazuje wyjątkowy portret toru i odtwarza w ekscytujących detalach niezwykły weekend w Monaco, kiedy wyścig ukończyły tylko trzy samochody.

Kiedy i za ile?

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa Arena. Sugerowana cena detaliczna wynosi 49,90 zł, a teraz można ją zamówić 10 złotych taniej. Wysyłka planowana jest od 16 kwietnia, a więc przy zamówieniach w przedsprzedaży książkę otrzyma się znacznie przed terminem oficjalnej premiery.

Powiedzieli o książce:

Niki Lauda: Nie ma innego toru, na którym istnieje tak bliski związek pomiędzy możliwością rozbicia się a wygraną. To bardzo cienka linia, ale to jest właśnie największe wyzwanie.

Olivier Panis: Grand Prix w Monaco jest mityczne. To prawdziwy sprawdzian siły dla kierowców. Tam dowiadujemy się, jak bardzo jesteśmy szaleni.

Lewis Hamilton: Tak wiele wspaniałych nazwisk przeszło do legendy toru w Monaco, ale najfajniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że… wciąż pozwalają nam się tutaj ścigać!

Damon Hill: Pomyśl o tym wyścigu tak: kiedy jedziecie szybkim pociągiem, patrzycie przez okno i widzicie pociąg pędzący w przeciwnym kierunku, odruchowo odskakujecie, mimo iż stoicie za szybą… Właśnie takie jest odczucie prędkości w Monaco.

Dane techniczne:

Tytuł: “Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie”
Autor: Malcolm Folley
Format: 155×235
Ilość stron: 304
Oprawa: twarda
Zdjęcia: 8 stron
Tłumaczenie: Bartosz Sałbut

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama