Czego szukasz?

Motorsport

Rosberg zmartwiony niecodzienną mowa ciała Hamiltona

Nico Rosberg, były partner Lewisa Hamiltona w Mercedesie, powiedział dziś, że rozpacz jaką zobaczył u aktualnego mistrza świata po problemach z hydrauliką i zakończeniu kwalifikacji już na pierwszej części jest czymś, czego „nigdy nie widział” u Brytyjczyka.

lewis hamilton gp niemiec 2018
Fot. Mercedes-AMG Petronas Motorsport F1 Team

Hamilton wystartuje jutro do wyścigu z 14. pola startowego i z pewnością będzie chciał jak najszybciej przebić się do ścisłej czołówki.

Rozpacz 4-krotnego mistrza świata można zobaczyć chociażby podczas skrótu kwalifikacji zamieszczonego w oficjalnych kanałach F1 (od 1:14). Brytyjczyk próbował doprowadzić swój bolid do boksów licząc na jego szybką naprawę, a następnie klęczał dotknięty awarią samochodu.

Zachowaniem Hamiltona zdziwiony jest Nico Rosberg, który obecnie jest ekspertem telewizji Sky Sports. – To coś, czym trochę się martwię – powiedział. – Nigdy wcześniej nie widziałem u niego takiej mowy ciała. Pierwszy raz można było to zobaczyć na Silverstone, a teraz znowu, tylko znacznie dłużej – to jakby niewiara, albo coś podobnego – dodał mistrz świata z 2016 roku. – Oczywiście, że jest ciężko, ale to nowy rodzaj mowy ciała. Nigdy czegoś takiego u niego nie widziałem – podkreślił raz jeszcze.

To ogromna porażka [dla Hamiltona], ponieważ Vettel jest na swoim [wymarzonym] miejscu, jego samochód wręcz fruwa, jest faworytem do wygrania wyścigu, a Lewis znowu musi zaczynać z zupełnie innej pozycji [niż by się spodziewał]. To będzie dla niego bardzo trudny dzień – ocenił Rosberg.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama