Connect with us

Le Mans ‘66: Jest kolejny świetny trailer (video)

Producenci filmu “Le Mans ’66” opublikowali właśnie drugi zwiastun tej produkcji. Powiedzieć, że zachęca do pójścia do kina, to nic nie powiedzieć.

Opublikowano

w dniu

Le Mans '66 - drugi zwiastun

Film w reżyserii Jamesa Mangolda (znany m.in. z filmów (“Spacer po linie” czy “Logan: Wolverine”) opowiada o rywalizacji Forda i Ferrari, która rozpaliła publiczność na torze słynnego 24-godzinnego w Le Mans.

Wizjonerski amerykański projektant samochodów Carrol Shelby (którego gra Matt Damon) i nieustraszony brytyjski kierowca Ken Miles (w którego rolę wcielił się Christian Bale) wspólnie walczyli z korporacyjnymi ingerencjami, prawami fizyki i własnymi osobistymi demonami, aby zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla amerykańskiej marki i zmierzyć się z dominującymi samochodami wyścigowymi Enzo Ferrariego w 1966 roku.

O pierwszym zwiastunie filmu pisaliśmy już tutaj: “Ford vs. Ferrari” – jest pierwszy trailer filmu z Mattem Damonem i Christianem Bale’em, a jeśli chcielibyście przeczytać książkę o tej epickiej rywalizacji, to nic prostszego – kilkanaście dni temu nakładem wydawnictwa Znak Literanova ukazał się polski przekład wydanej w 2009 roku o tym wyścigu. Tytuł książki jest zdecydowanie lepszy niż filmu (nigdy nie zrozumiemy, dlaczego nie podkręcono w nim emocji, tytułując np. “Ford vs Ferrari. Historia epickiej rywalizacji w Le Mans”) i brzmi “Szybcy jak diabli. Rywalizacja Forda i Ferrari o zwycięstwo w wielkim wyścigu w Le Mans”, a więcej o książce przeczytacie tutaj: “Szybcy jak diabli” już w księgarniach

Teraz jednak czas na najważniejsze – zobaczcie ten trailer…

Polska premiera filmu będzie miała miejsce 22 listopada. Nie możemy się doczekać!

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama