Czego szukasz?

Samochody

Tak będzie wyglądać nowa Supra? Niemiecka Toyota pokazała dwa zdjęcia

Nie wiemy, czy to celowy przeciek czy nie. Fakt jest jednak taki, że dzięki niemieckiemu oddziałowi Toyoty możemy zobaczyć dwa zdjęcia nowej Supry na kilka tygodni przed premierą podczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Wydaje się, że to jej rzeczywisty wygląd.

Oddział Toyoty zza naszej zachodniej granicy przez krótki czas pokazywał zdemaskowane zdjęcia nowej Supry w niskiej jakości tym, którzy… zapisali się na listę oczekujących na samochód. Tak, tak, właściwa lista rezerwacyjna została już zapełniona wcześniej. Błąd został poprawiony, ale internet oczywiście niczego nie zapomina.

Zdjęcia dołączone do wiadomości e-mail przez niemiecką Toyotę pasują do wszystkich innych obrazów i zwiastunów, które wyciekły do tej pory (także tych oficjalnych zakamuflowanych), a więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzieć, że to rzeczywiste fotografie nowej Supry. 

Przypomnijmy, że nowa Supra będzie produkowana w Austrii we współpracy z BMW i ma bazować na nowym Z4. To może w jakiś sposób tłumaczyć ten wyciek, jeśli był on prawdziwy. Jeśli jednak nie jest to świadome działanie japońskiej marki, aby wywołać jeszcze większy buzz wokół modelu, to jeden z głupszych wycieków motoryzacyjnych ostatnimi czasy.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama