Connect with us

Niecodzienna sytuacja na konferencji z udziałem Kubicy. Hamilton i Vettel bili brawo Polakowi [VIDEO]

Na czwartkowej konferencji przed wyścigiem o GP Australii z udziałem kierowców doszło do niecodziennej sytuacji. Za sprawą Daniela Ricciardo Robert Kubica otrzymał porcję braw od obecnych na sali kierowców oraz dziennikarzy.

Opublikowano

w dniu

Fot. Renault

W konferencji wzięli udział Max Verstappen (Aston Martin Red Bull Racing), Lewis Hamilton (Mercedes), Daniel Ricciardo (Renault), Sebastian Vettel (Scuderia Ferrari) oraz Robert Kubica (ROKiT Williams Racing). 

Daniel Ricciardo w pewnym momencie opowiadał o tym, jak spędzał wolny czas w ostatnich tygodniach. Dość niespodziewanie Australijczyk nagle poruszył temat Kubicy. – Robert wspominał, że miał całkiem długa przerwę. Nie jestem pewien, czy wszyscy doceniają przez co przeszedł, aby być tutaj. To wspaniale go widzieć. Znam go od czasu, kiedy przeprowadziłem się do Europy w 2007 roku, co wydaje się bardzo długim okresem. To świadectwo jego charakteru

Kierowca Renault dodał, że nie chce prosić wszystkich tutaj o brawa, ale to naprawdę wspaniale widzieć tutaj Polaka. Już w trakcie tych słów Sebastian Vettel zaczął klaskać, a szybko dołączyli do niego pozostali obecni kierowcy, a także dziennikarze. Niezwykle wzruszający moment, który możecie zobaczyć poniżej.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama