Czego szukasz?

Motorsport

Niecodzienna sytuacja na konferencji z udziałem Kubicy. Hamilton i Vettel bili brawo Polakowi [VIDEO]

Na czwartkowej konferencji przed wyścigiem o GP Australii z udziałem kierowców doszło do niecodziennej sytuacji. Za sprawą Daniela Ricciardo Robert Kubica otrzymał porcję braw od obecnych na sali kierowców oraz dziennikarzy.

konferencja australia 2019 kubica
The FIA Press Conference (L to R): Max Verstappen (NLD) Red Bull Racing; Lewis Hamilton (GBR) Mercedes AMG F1; Daniel Ricciardo (AUS) Renault F1 Team; Sebastian Vettel (GER) Ferrari; Robert Kubica (POL) Williams Racing. Australian Grand Prix, Thursday 14th March 2019. Albert Park, Melbourne, Australia.

W konferencji wzięli udział Max Verstappen (Aston Martin Red Bull Racing), Lewis Hamilton (Mercedes), Daniel Ricciardo (Renault), Sebastian Vettel (Scuderia Ferrari) oraz Robert Kubica (ROKiT Williams Racing). 

Daniel Ricciardo w pewnym momencie opowiadał o tym, jak spędzał wolny czas w ostatnich tygodniach. Dość niespodziewanie Australijczyk nagle poruszył temat Kubicy. – Robert wspominał, że miał całkiem długa przerwę. Nie jestem pewien, czy wszyscy doceniają przez co przeszedł, aby być tutaj. To wspaniale go widzieć. Znam go od czasu, kiedy przeprowadziłem się do Europy w 2007 roku, co wydaje się bardzo długim okresem. To świadectwo jego charakteru

Kierowca Renault dodał, że nie chce prosić wszystkich tutaj o brawa, ale to naprawdę wspaniale widzieć tutaj Polaka. Już w trakcie tych słów Sebastian Vettel zaczął klaskać, a szybko dołączyli do niego pozostali obecni kierowcy, a także dziennikarze. Niezwykle wzruszający moment, który możecie zobaczyć poniżej.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama