Czego szukasz?

Załóż konto w Betfan!

Samochody

Peugeot 3008 po liftingu dostanie kły. Zmiany także w środku

Peugeot 3008 po liftingu dostanie zupełnie nowy przód, dostosowany do nowej linii stylistycznej marki. Tak co najmniej wynika ze zdjęć, które wyciekły na forum marki.

Peugeot 3008 po liftingu dostanie nowy przód

Peugeot 3008 po liftingu powinien zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku. Dzięki wyciekowi zdjęć na forum fanów Peugeota wiemy już, czego się spodziewać. W oczy od razu rzuca się zupełnie nowy przód, z charakterystycznymi dla nowych Peugeotów reflektorami LED w kształcie kłów. Wcześniej taką sygnaturę otrzymały już modele 208 i 2008.

ZOBACZ TAKŻE
Zapomniane koncepty - Peugeot Oxia. Bugatti z lwem na masce

Nowe reflektory wizualnie łączą się z grillem, który stanie się znacznie szerszy. Francuscy inżynierowie w ramach liftingu pozbyli się także chromowanej ramy, a także wyposażyli samochód w większe wloty powietrza.

Nie sposób nie zauważyć, że starano się podkreślić szerokość SUV-a, co z pewnością można ocenić pozytywnie. O ile z przodu doszło do znaczących zmian, to z tyłu nie widać żadnych znaczącej modernizacji. Trudno się temu dziwić, bowiem ta część samochodu cały czas wygląda świeżo.

peugeot 3008 lifting 2020

Zmiany także w środku

Na forum Peugeota można także znaleźć zdjęcia wnętrza po liftingu. Główną zmianą jest tutaj znacznie poszerzony ekran na konsoli środkowej. Zmiany widać także w obrębie cyfrowego prędkościomierza. Jego ramka stała się mniej przytłaczająca, a same wskaźniki powinny bardziej wypełniać dostępną przestrzeń. 

Na zdjęciach można zauważyć nowe grafiki. Modernizację prawdopodobnie przejdzie również system inforozrywki, a możliwe są także nowe systemy wspomagania. 

peugeot 3008 lifting 2020

Silniki bez zmian

Peugeot 3008 po liftingu nie powinien zaoferować nowych silników. Oznacza to, że gamę jednostek napędowych nadal będą stanowiły benzyniaki i Diesle o mocy 130 albo 180 KM, a także hybryda plug-in o łącznej mocy 225 albo 300 KM. 

Prezentacja modelu po liftingu powinna się odbyć jeszcze w tym roku, a zmodernizowane 3008 najprawdopodobniej zobaczymy na drogach w przyszłym roku.

peugeot 3008 lifting 2020

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama