Nasze profile w mediach społecznościowych

Biznes

Nowy dyrektor sprzedaży samochodów w Fordzie. Kim jest Mirosław Prus?

Z dniem 1 maja 2021 roku nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora sprzedaży Ford Polska. Funkcję objął Mirosław Prus. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał między innymi za dystrybucję i sprzedaż samochodów osobowych, a także za nadzór nad siecią autoryzowanych dilerów marki Ford w Polsce.

Opublikowano

w dniu

mirosław prus ford
Fot. Ford

Mirosław Prus w branży jest od ponad 20 lat

Mirosław Prus z branżą motoryzacyjną jest związany nieprzerwanie od 1998 roku. Zdobywał doświadczenie w dużych koncernach motoryzacyjnych w Polsce oraz Niemczech. Odpowiadał między innymi za zarządzanie łańcuchem dostaw – w tym logistykę, dystrybucję, zakupy a także za planowanie i prognozowanie popytu oraz podaży oraz projektowanie i wdrażanie strategii sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE
Samochody niedostępne w Polsce - Ford Escort. Znany, ale nie do końca

Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do zespołu Ford Polska. To bardzo silna marka motoryzacyjna, która oferuje doskonałe produkty i posiada doświadczoną sieć dilerską. Dla mnie jakość obsługi klienta oraz strategia elektryfikacji mają najwyższe priorytety. Już dzisiaj mogę sobie pozwolić na stwierdzenie, że dzięki doskonałym modelom samochodów i profesjonalnemu zespołowi jesteśmy i będziemy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów – powiedział Mirosław Prus.

Co wiadomo o jego życiu prywatnym?

Mirosław Prus ukończył w 2002 roku studia magisterskie na kierunku finanse przedsiębiorstw. Na poprzednich stanowiskach został pięć razy wyróżniony nagrodą pracownika roku.

ZOBACZ TAKŻE
Ford Rotunda - niesamowita historia i przykry koniec legendarnego obiektu

Jego pasją jest żeglarstwo, a bardzo ważną rolę w jego życiu odgrywa muzyka. Interesuje się brzmieniami bluesowo-rockowymi oraz klasycznym. W wolnych chwilach gra natomiast na gitarze akustycznej i elektrycznej.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
ReklamaReklama