Nasze profile w mediach społecznościowych

Inne

104-letni weteran chciał kupić auto. Dealer postanowił zrobić coś pięknego

Patrząc na to, co dzieje się na świecie w tym roku, można stracić wiarę w ludzkość. Ale ona nie umarła, o czym świadczy sympatyczny gest dealera Chevroleta – Joe Basil Chevrolet.

Opublikowano

w dniu

104 letni weteran joe basil chevrolet
Fot. Facebook/Joe Basil Chevrolet

104-letni weteran chciał kupić samochód, ale nie było mu to dane

Wyobraź sobie, że przychodzisz do dealera nowych samochodów, wybierasz jeden z samochodów na placu i zamierzasz go kupić. W tym momencie jednak przychodzi do Ciebie ktoś z kierownictwa firmy i mówi, że możesz po prostu wziąć samochód, odjechać i nie płacić nawet złotówki. Sen? Żart? Czas poszukać ukrytej kamery? Niekoniecznie, jak pokazuje historia Clinta Johnsona, 104-letniego amerykańskiego weterana wojennego.

ZOBACZ TAKŻE
Absurdalny mandat. Policja uważa, że Ford Focus jechał 703 km/h

Zacznijmy od najważniejszego. Clint Johnson jest jednym z coraz mniejszego grona ludzi, którzy osobiście doświadczyli II Wojny Światowej. Johnson służył w dwudziestym pułku lotnictwa z Wyoming, więc biorąc pod uwagę jego wiek, może mu zazdrościć wiele starszych osób. Nie tylko przeżył wojnę, ale w wieku 104 lat jest w przyzwoitej formie fizycznej. Nawet 20-30 lat młodsi ludzie często nie mogą przecież już nie tylko jeździć samochodem, ale nawet chodzić.

Joe Basil Chevrolet sprawcą kapitalnego prezentu

Weteran wybrał nowego Chevroleta Sonic u dealera Joe Basil Chevrolet w Nowym Jorku, ale ostatecznie dealer od niego ani złotówki. „Clint, 104-letni weteran wojenny, chciał kupić od nas Chevy Sonic 2020, ale pomyśleliśmy, że poświęcił dla nas tak wiele, że po prostu mu go daliśmy. Dzięki za wasze usługi, Clint, nigdy spłacimy naszego długu ”, wyznał we wzruszających słowach sam dealer.

Clint the 104-year-old war vet wanted to purchase a new 2020 Chevy Sonic from us, but we thought since he already…

Opublikowany przez Joe Basil Chevrolet Piątek, 25 września 2020

Dodajmy, że dealer ten co roku organizuje imprezę “Pojazdy dla Weteranów”. Podczas której bohaterowie wojenni mogą pozyskać samochody z jego oferty w bardzo przystępnej cenie, a niektórzy otrzymywali je za darmo, co także jest docenieniem ich zasług. W tym roku z oczywistych względów go nie zorganizował, więc postanowił chociaż wesprzeć jednego z weteranów właśnie takim miłym gestem. 

Pomijając wzruszające zachowanie Joe Basil Chevrolet, trzeba przyznać że to także świetny sposób na reklamę. Sonic jest bowiem jednym z najtańszych i nieco podstarzałych już modeli Chevroleta. Na rynku pojawił się bowiem w 2011 r. A dzięki takim gestom, dealer Chevroleta zyskał uznanie i rozgłos nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama