Connect with us

IV Międzynarodowy Zlot Cabrio zbliża się wielkimi krokami

Przed nami święto dla wszystkich pasjonatów jazdy z otwartym dachem. Już 3 i 4 sierpnia odbędzie się IV edycja Międzynarodowego Zlotu Cabrio. W tym roku przeniesie się on do Wągrowca.

Opublikowano

w dniu

IV Międzynarodowy Zlot Cabrio
Fot. cabriopoland.com

Dla wielu fanów czterech kółek nie ma lepszego sposobu na celebrowanie lata niż przejażdżka kabrioletem. To właśnie dla nich organizowany jest co roku Międzynarodowy Zlot Cabrio. W tym roku po raz pierwszy impreza odbędzie się w Wągrowcu (między Poznaniem a Piłą).

Wiele marek, jedna pasja

Na zlocie spodziewać się można kilkuset różnej maści kabrioletów, począwszy od klasycznych modeli, np. Mercedes SL 560 R107 przez popularne, jak m.in. Mazda MX-5 czy Volkswagen Golf Cabrio,  aż po egzotyczne sportowe roadstery, np. AC Cobra czy Pontiac Solstice.

Uczestnikiem imprezy może zostać każdy posiadacz kabrioletu. Musi on jednak kupić bilet umożliwiający wjazd do zamkniętej strefy Cabrio Poland – kosztuje on 106,92 zł od osoby. Osobny bilet na imprezę integracyjną kosztuje 139,32 zł. Jeśli będziemy z osobami towarzyszącymi, można kupić bilet dla ekipy za 322,92 zł.

Bogaty program na IV Zlot Cabrio Poland

Program IV Międzynarodowego Zlotu Cabrio zapowiada się naprawdę ciekawie. Spotkanie rozpocznie się w sobotę – od 9 do 10 trwać będzie rejestracja uczestników. Następnie przewidziano śniadanie dla ekip. Najważniejszymi punktami programu będą parada ulicami Wągrowca o 11:15 oraz rajd CABRIO POLAND RALLY FULL CHALLENGES – łącznie 176 km trasy. Rajd zakończy się o 17:30, po czym nastąpi wręczenie nagród dla uczestników Festivalu Cabrio Poland 2019. Na wieczór przewidziano imprezę integracyjną, podczas której odbędą się występy artystyczne, w tym kabarety i koncerty, a także zabawa taneczna.

Równie ciekawie zapowiada się niedziela. O 9 odbędzie się rejestacja uczestników. Impreza zacznie się spotkaniem ze sportowcami. Następnie przewidziano różne konkurencje i konkursy motoryzacyjne i wystawy American Cars oraz modeli klasycznych. Nie zabraknie też strefy Car Audio oraz tuningu – tzw. “strefy blasku”. Ciekawostką będzie także Camper Cabrio. Ciekawie zapowiada się przewidziane na 12:00 bicie rekordu w jednoczesnym otwieraniu dachów. Zaplanowano też wybory wyjątkowych aut festiwalu – w kilku kategoriach – oraz wspólne nagrywanie teledysku IV MF CABRIO POLAND 2019. Zlot potrwa do 18.

Sami pozytywni ludzie

Jeśli posiadacie cabrio i jesteście pasjonatami jazdy z otwartym dachem, koniecznie udajcie się na IV Międzynarodowy Zlot Cabrio w Wągrowcu. Jak co roku impreza zapowiada się naprawdę fajnie, a nasz apetyt na spotkanie “bezdaszników” rosną z każdym kolejnym dniem, tym bardziej, że sami będziemy jednymi z nich. Także widzimy się 3 i 4 sierpnia.

Poniżej znajdziecie link do spotu zapowiadającego IV Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland.

CABRIO-POLAND_REKLAMA_15_SEK_1080P_v2

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama