Nasze profile w mediach społecznościowych

Biznes

Hybrydy Hondy z gwarancją przedłużoną do pięciu lat. Mocny argument

Honda wprowadziła nową ofertę gwarancyjną, która obejmuje wszystkie modele o napędzie hybrydowym. Wśród nich znajdziemy auta z rodzin Jazz oraz CR-V, a wkrótce także HR-V. Nowa oferta gwarancyjna została stworzona we współpracy z Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG – szwajcarskim liderem rynku ubezpieczeń.

Opublikowano

w dniu

Honda Jazz (hybrydy Hondy)
Fot. honda / Honda Jazz i Honda Jazz Crosstar

Honda wprowadziła bezpłatny, pięcioletni okres gwarancji na całą gamę aut o napędzie hybrydowym. Właściciele modeli Jazz e:HEV, Jazz Crosstar e:HEV oraz CR-V Hybrid mogą liczyć na darmowe naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi przez okres 60 miesięcy. Wkrótce dołączą do nich także klienci, którzy zakupią najnowszą generację Hondy HR-V. Wszelkie usługi serwisowe dla aut Honda są świadczone na najwyższym poziomie dzięki zaawansowanej diagnostyce i przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych. Sprawia to zatem, że hybrydy Hondy stały się znacznie bardziej konkurencyjne.

Hybrydy Hondy jeszcze bardziej konkurencyjne

– Wydłużenie do pięciu lat gwarancji na modele hybrydowe to dla nas bardzo ważny krok w kierunku zwiększenia zainteresowania polskich Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym kryterium przy wyborze auta jest niezawodność. Hybrydowe modele Hondy zdobyły w ostatnim czasie wiele międzynarodowych wyróżnień w tej kategorii. Wydłużona ochrona gwarancyjna zapewni naszym klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa  mówi Michael Gruen, Prezes Honda Motor Europe Limited Oddział w Polsce.

Honda CR-V Hybrid

Honda CR-V Hybrid

Wszelkie elementy układu hybrydowego samochodów Honda objęte są ochroną przez okres pięciu lat lub do 100 000 kilometrów przebiegu. W tych ramach Honda bezpłatnie usunie wszelkie usterki stwierdzone w samochodzie z uwzględnieniem warunków gwarancji. Właściciele nowych hybrydowych Hond mogą liczyć także na ochronę układu wydechowego przez okres 60 miesięcy od zakupu, bez względu na przebieg.

ZOBACZ TAKŻE
Eksploatacja hybrydy zimą na przykładzie Hondy Jazz 1.5 i-MMT Hybrid

Pełna obsługa serwisowa i pomoc szwajcarskiego ubezpieczyciela

Dodatkowo klienci Hondy otrzymują Ubezpieczeniową Gwarancję Serwisową, w całości finansowaną przez Honda Motor Europe. Obejmuje ona szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu na terytorium Europy. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu. Wyłączeniu podlegają jedynie części wymagające okresowej wymiany oraz wyposażenie pojazdu wyszczególnione w warunkach ubezpieczenia. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji i trwa 24 miesiące lub do momentu osiągnięcia przez pojazd przebiegu 300 000 kilometrów.

Partnerem polskiego oddziału Honda Motor Europe w świadczeniu pięcioletniej ochrony gwarancyjnej jest Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG. Jest to filia szwajcarskiego towarzystwa ubezpieczeń, działającego na rynku od ponad 160 lat.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
ReklamaReklama