Nasze profile w mediach społecznościowych

Targi

II edycja Moto Fest w Poznaniu już za dwa tygodnie. Atrakcji nie zabraknie

W dniach 19-20 czerwca 2021, a więc już za dwa tygodnie, odbędzie się druga edycja Moto Fest w Poznaniu. Teren wokół pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie wypełnią supersamochody oraz liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Opublikowano

w dniu

Poznań Moto Fest 2
Fot. Adrian Zieliński / Poznań Moto Fest 2020

Poznań Moto Fest to najmłodszy event dedykowany fanom motoryzacji, który znajduje się w bogatym kalendarzu Grupy MTP. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach od 27 do 28 czerwca 2020, jako część akcji #WracamyDoGry. Poznań Moto Fest spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony zwiedzających, którzy w tych dniach bardzo licznie odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie. Równie ciepło o idei wydarzenia wypowiadali się także wystawcy, uczestniczący w nowym projekcie. Dobre recenzje spowodowały, że wydarzenie, które miało jednorazowo wypełnić wakacyjny czas, przerodziło się w cykliczny event. II edycja Moto Fest w Poznaniu przyniesie jeszcze więcej niespodzianek.

ZOBACZ TAKŻE
Poznań Moto Fest - dobry sposób na powitanie lata

To, co wyróżnia Poznań Moto Fest spośród innych targów motoryzacyjnych, organizowanych przez Grupę MTP to jego forma. Zdecydowana większość ekspozycji znajduje się na terenie zewnętrznym, a nie jak ma to miejsce przy okazji innych wydarzeń, w pawilonach. Dzięki temu zwiedzający mogą przyjrzeć się przygotowanej ekspozycji, spacerując po świeżym powietrzu. A jest, co podziwiać.

Nie zabraknie Josepha i jego niesamowitej kolekcji

W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać kolekcję Josepha z The Collection. Ten wielki miłośnik motoryzacji chętnie dzieli są swoją pasją na Instagramie i Facebooku i posiada wyjątkowo bogatą kolekcję. Dość wspomnieć, że należą do niej najbardziej egzotyczne modele Ferrari i Lamborghini, a także motoryzacyjne klasyki w postaci m.in. Porsche 911 czy Lancii Delty Integrale, i wiele, wiele innych perełek. II edycja Moto Fest także odbędzie się z jego udziałem. Kolekcjoner pochwali się swoimi zbiorami, która od ubiegłego roku się powiększyły. 

Lancia Delta Integrale Evoluzione

Lancia Delta Integrale Evoluzione

Nowa formuła targów polegająca na „wyjściu” z pawilonów i zlokalizowaniu ekspozycji na terenie zewnętrznym spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony zwiedzających. Wysoka frekwencja podczas ubiegłorocznej edycji jest dla nas bodźcem do dalszego rozwoju Poznań Moto Fest. W czerwcowy weekend teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie wypełni szeroka gama pojazdów, a program wydarzenia liczne atrakcje przygotowane przez wiodące marki motoryzacyjne – powiedział Łukasz Wołonkiewicz, Dyrektor Projektu.

II edycja Moto Fest – najlepsze samochody i nie tylko

Poznań Moto Fest to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów samochodów, którzy mogą zobaczyć wiele interesujących modeli, od sportowych aut po motoryzacyjne klasyki. Tylko podczas pierwszej edycji targów teren wokół pawilonów wypełniło aż 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Na nudę nie mogą narzekać także fani klasyki. To właśnie podczas Poznań Moto Fest zaprezentowano m .in. oryginalnego Rolls-Royce’aPhantom z 1927 roku.

Targi to także liczna reprezentacja czołowych poznańskich dealerów samochodowych. Zaprezentują oni swoją najnowszą ofertę, bogatą w modele wielu uznanych marek motoryzacyjnych. Dodajmy do tego samochody rajdowe, kampery oraz motocykle, to okaże się ,że mamy do czynienia z z całkkiem urozmaiconą ekspozycją. Każdy fan motoryzacji znajdzie zatem coś dla siebie.

Bilety już w sprzedaży

O wszystkich atrakcjach, które czekają na zwiedzających w dniach 19 – 20 czerwca 2021 organizatorzy będą informować za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na platformie biletowej ToBilet.pl ruszyła także sprzedaż biletów na to wydarzenie. Ceny poszczególnych wejściówek w przedsprzedaży prezentują się następująco:

Bilet jednodniowy na sobotę lub niedzielę  – 20 zł
Bilet ulgowy na sobotę na lub niedzielę  (dzieci od 7 do 15 roku życia + 1 grupa inwalidzka) – 15 zł
Dla osób z Kartą Dużej Rodziny – 10 zł
Dzieci do 6 roku życia – wstęp bezpłatny

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama