Connect with us

Cupra prezentuje wnętrze elektrycznego samochodu koncepcyjnego

Pierwsza całkowicie elektryczna CUPRA Concept będzie łączyć w sobie najnowsze technologie oraz nowoczesny design. To właśnie te cechy podkreślą osobowość samochodu. Wnętrze auta zapewni komfort kierowcy i pasażerom, a także stworzy unikalne warunki jazdy.

Opublikowano

w dniu

Cupra Concept - wnętrze
Fot. Seat / Informacja prasowa

Starannie wyrzeźbiona lina nadwozia samochodu koncepcyjnego została odzwierciedlona również poprzez jego wnętrze. Połączenie odpowiednich materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwoliło na stworzenie przestronnej i komfortowej przestrzeni. Projektując ten samochód koncepcyjny,  wykorzystano kontrastujące ze sobą kolory oraz włókno węglowe. Dynamiczne podejście do technologii i designu projektantów pozwoliło na stworzenie lekkiej kabiny o wysokiej klasie.

Wnętrze Cupra Concept określono mianem “wnętrza równowagi”. Projektantom zależało na tym, by stworzyć balans między potrzebami kierowcy i pasażerów, a wydajnością i praktycznością. Wprowadzanie innowacyjnych konceptów do nowych modeli to element strategii rozwoju Cupry.

Prezentacja Cupry Concept jest efektem działań, które marka podejmuje w celu dostosowania oferty do oczekiwań globalnego rynku. Producent samochodów przedstawia ekskluzywne produkty, które mają łączyć w sobie wydajność i osiągi.

Cupra Concept zadebiutuje we wrześniu na światowych targach IAA we Frankfurcie.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama